Eva Fleurose – fenomen 2021 roku wśród influencerek!

0
8638

Eva Fleurose to jedna z najbardziej obiecujących influencerek, która szturmem podbiła Instagram w 2021 roku. Skupiona na swoich fanach zawsze znajduje czas, by odpowiedzieć na ich komentarze. Co najciekawsze – choć mieszka we Francji, to pochodzi z Polski, a swoją przygodę z modą zaczęła już jako nastolatka. Pracowała następnie jako asystentka CEO agencji rekrutującej dla luksusowych marek mody, takich jak Louis Vuitton czy Chanel. Teraz inspiruje w sieci i mając modę we krwi – robi to świetnie. Zatem warto mieć ją na oku w nadchodzącym 2022 roku!

Słoneczna Hiszpania – początki przygody i sukces w 3 miesiące

Historia Evy to inspirujący przykład opowieści o właściwej osobie na właściwym miejscu. Jak sama mówi o swoich początkach w sieci, to przyjaciele i jej siostra namówili ją do tego, by założyła konto na Instagramie. Miało to miejsce w magicznej Hiszpanii, na Majorce, skąd możemy zobaczyć jej pierwsze, skomponowane ze słońcem i świetnymi ubraniami zdjęcia. W jej stylizacjach można odnaleźć zarówno elementy pochodzące z sieciówek, jak i topowe modowe marki jak Dolce Gabbana, czy Louis Vuitton, a mixy te są wyjątkowo energetyczne, kolorowe i niosą ze sobą niezapomniany klimat lata.

Chociaż jej konto dopiero powstało w te wakacje, to w lawinowy sposób zaczęła zdobywać serca odbiorców – by już po 3 miesiącach zgromadzić na swoim Instagramie ponad 260 tys. osób! Wspominając ten moment mówi, że dla niej była to naturalna droga – od zawsze znajomi prosili ją o rady związane ze stylizacją, spędzaniem wolnego czasu, podróżami czy dbaniem o siebie: „Ja już to robiłam, tylko że prywatnie. A moja siostra ciągle mi wiła „Ty to powinnaś robić!” no i w końcu mnie przekonała! Tak to się zaczęło.

W nostalgicznej rozmowie przywołuje także momenty, kiedy już chodząc do szkoły starannie planowała swoje stylizacje na dzień następny, co przychodziło jej z naturalną łatwością. Gdy miała 16 lat wyjechała do Londynu i to tam właśnie dostała pierwszą pracę związaną z modą. To był moment, kiedy pokochała tę branżę i oszałamiający świat piękna na zawsze. Następnie kontynuowała swoją przygodę w branży fashion pracując w agencji zajmującej się rekrutacją dla luksusowych marek modowych. Jako asystentka właściciela firmy miała okazję brać udział w licznych wydarzeniach, a także podróżować i czerpać inspiracje, które do teraz śmiało pokazuje na swoim profilu: „Instagram jest teraz moją pasją i pracą, wolną chwilą – wszystkim.”

Dostępność dla swoich fanów: inspirujące zasady i treści

Eva swój sukces opiera o kilka podstawowych zasad, które zresztą powtarza jak mantra i dobra rada dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w sieci. Na co stawia w swojej działalności? Jest to konsekwencja w tym co robi oraz szacunek do ludzi i ich czasu. Sama stara się zawsze znaleźć chwilę, by odpowiedzieć swoim fanom, bo jak mówi – to 10 sekund, które ktoś poświęcił na komentarz na jej profilu jest dla niej ważne.

Eva

Ale to nie wszystko – dzięki publikowanym treściom: modzie, urodzie, stylowi życia na swoim profilu zgromadziła ponad 90% kobiet, które się nawzajem wspierają i inspirują. To jest dla niej także najważniejsze – udało się jej stworzyć miejsce, gdzie każdy może podzielić się swoją opinią, samopoczuciem czy historią. Eva stawia bardzo duży nacisk na to, by jej treści były ciekawe i motywujące inne kobiet do dbania o siebie, swoją kobiecość i wygląd. Są to bardzo ważne elementy, które mają wpływ na nasze samopoczucie. Jako mama doskonale rozumie potrzebę każdej kobiety, by poświęcić sobie chociaż 30 minut w ciągu dnia i systematycznie robić wartościowe rzeczy dla siebie samej, a także wyzwania z tym związane, gdy ma się rodzinę. Sama zresztą lubi śledzić profile innych influencerek-mam, chociażby znanej na całym świecie Ciarry Ferrgani, która swój sukces rozpoczęła od bloga „Blonde Salad”.

„Fajnie się czuję, kiedy mogę inspirować innych. Dostaję wiadomości od dziewczyn, które właśnie schudły albo nie miały motywacji rano, żeby się fajnie ubrać, czy umalować, ale jak weszły na mój Instagram to się czuły zmotywowane. Miło jest usłyszeć takie słowa!” Eva na co dzień jest bardzo aktywna: każdego dnia rano ćwiczy, stosuje intermittent fasting, z ogromną pasją dba o swoją cerę, a także kobiecość i rytuały, które pozwalają poczuć jej się wyjątkowo w swojej skórze. Tego typu inspirujące treści – poza modą – zamieszcza też regularnie na swoim profilu. Styl życia, który prowadzi, a także fakt, że jest Polką znajduje odzwierciedlenie na jej profilu -posty, które tam znajdziemy są zarówno po polsku jak i po angielsku.

Paryskie życie, Londyn, Mediolan i świat mody

Obecnie Eva mieszka w Paryżu, gdzie realizuje się także jako mama dwójki córek oraz żona, która w swoim domu uwielbia pozytywne zamieszanie – wspierane obecnością jej ukochanego pupila – golden retriviera – prezentu dla dzieci, które kochają zwierzęta. Jej życie oscyluje tam wokół rodziny, a także tworzenia starannie przemyślanych treści dla swoich odbiorców: Ważne jest, żeby pokazać swój charakter, swoją osobowość – to co mi się podoba.” Komentuje, kiedy opowiada o swojej pracy i przygotowaniach do zaplanowanych zdjęć, które pokazują jej spojrzenie na modę, trendy i kobiecość.

Zapytana o to, gdzie szuka swoich inspiracji – co może być zaskakujące – wskazuje przede wszystkim na… paryskie ulice. Choć Internet też jest dla niej ważnym miejscem poszukiwań, to właśnie obserwując ludzi odnajduje najciekawsze stylizacje, kolory i pomysły na nowe treści. Jej ulubionym rytuałem jest picie kawy we francuskich kawiarniach, przy stoliku z widokiem na to, co dzieje się na zewnątrz. Przygląda się wtedy temu, co aktualnie jest modne wśród różnych osób i ładuje swoje baterie. Jako kolejne źródło inspiracji wskazuje na podróże – mają dla niej bardzo ważny wymiar edukacyjny, pokazują nowe możliwości, perspektywy i motywują do tworzenia.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że Eva mieszkała dotychczas także w Londynie (ponad 10 lat) i Mediolanie, najważniejszych europejskich stolicach mody. Miała okazję przyglądać się tamtejszej kulturze, a także obserwować rodzące się modowe trendy, które wraz z Fashion Weekami trafiały następnie na ulice i do zwykłych sklepów.

To bogactwo doświadczeń pozwoliło jej w pełni ukształtować także swój styl, który sama opisuje jako najbliższy włoskiemu. Kolory, otwartość na eksperymentowanie, swobodne wyrażanie siebie są jej drogowskazami, chociaż paryskie – nieco bardziej klasyczne podejście do mody – ma także u niej swoje zasłużone miejsce. Jak sama mówi przez śmiech: „W modę inwestuję i to też ciągle powtarzam swojemu mężowi…”. Ale klasyki są dla niej nie tylko ponadczasowym dodatkiem, ale także wartościowym prezentem, który będzie mogła przekazać swoim córkom. Obecnie, pytana o ulubione marki, swoje oczy kieruje w stronę polskich projektantów, podkreślając, że bardzo chciałaby ich wspierać: ”Teraz po raz pierwszy kupiłam sobie buty od polskiej desingerki – od Magdy Butrym. Patrzę na te rzeczy i jestem pod wrażeniem ich jakości.”

Słoneczna Hiszpania: plany na przyszłość i nowy etap w życiu

Choć w Paryżu jest dopiero 2 lata, to już myśli o kolejnej przeprowadzce. Jej docelowym miejscem zamieszkania ma się stać gorąca Hiszpania – miejsce, w którym wszystko się dla niej zaczęło. Ten powrót do kraju, w którym narodził się jej sukces to także symboliczny moment rozpoczęcia nowego etapu w życiu – w otoczeniu natury, ciszy i cudownych plaż. Bo właśnie te wartości ceni sobie bardzo w swojej codzienności, tak samo jak spełnianie swoich marzeń. Możliwość zamieszkania nad morzem było jednym z nich. Zapytana o motto, które napędza ją do działania mówi:

„Bardzo wierzę w siłę przyciągania – to wszystko, co w swoim życiu mam, to sobie wymarzyłam. „O czym marzysz, możesz to osiągnąć.” – tak sobie zawsze myślę. Nawet teraz ta przeprowadzka do Hiszpanii z moim mężem… czuję się tak nierealnie! Od kiedy byłam malutka, to moim marzeniem było mieszkać nad morzem i teraz to się spełnia. Jeżeli możemy o czymś marzyć, to możemy to osiągnąć!

Eva mieszka w Paryżu

Innym jej marzeniem jest stworzenie własnego sklepu w Hiszpanii, ponieważ zależy jej na bezpośrednim kontakcie z ludźmi, który bardzo lubi. Mając tak dużą społeczność wokół siebie, projekt ten, podobne jak inne działania Evy, może stać się natychmiastowym sukcesem. Zdecydowanie warto śledzić jej działania w 2022 roku, by trzymać rękę na pulsie i zobaczyć, co przygotowała dla swoich fanów!

Bycie silną, niezależną kobietą i sylwestrowe… glamour pyjama party

Eva sama mówi o siebie, że nie jest osobą, która czeka na zmiany w życiu – jeśli chce, by coś wyglądała inaczej od razu wdraża to w życiu – bez względu czy chodzi o nowe nawyki w odżywianiu, dbanie o siebie, czy codzienność. Dopytana o jej zawodowe cele zdradza, że są takie marki, z którymi by chciała pracować, np. Louis Vuitton: „Oni są ponadczasowi, eleganccy, wyjątkowi, także to jest moim marzeniem.”

Sama siebie postrzega jako silną, niezależną kobietę, która chce pokazać swoim córkom, że też mogą takie być, gdy dorosną. Chce by dzieci były z niej dumne – jest to dla niej ważna motywacja do działania. Rok 2022 powita ze swoim mężem i dziećmi w domu, podczas glamour pyjama party – założą satynowe pidżamy, będą oglądali ulubione filmy, a na ich stole zagoszczą owoce morza, które we Francji tradycyjnie przygotowuje się na Sylwestra, ponieważ symbolizują obfitość i bogactwo. Pytana o szczegóły swoich stylizacji na Święta i Nowy Rok ze śmiechem odpowiada, by po prostu do niej wpaść na profil i przekonać się samemu. W końcu modę chłoniemy oczami, a słowa nie są w stanie oddać finezji, kolorów i energii, którą widzimy na zdjęciach. Nie pozostaje nam nic innego zatem, jak zajrzeć i zostawić komentarz!

Eva jest wielką inspiracją dla wszystkich kobiet na przełomie 2022, by śmiało sięgać po marzenia, realizować swoje cele i nigdy nie czekać z tworzeniem wymarzonej przyszłości! Jeśli marzymy o sukcesie, to jest on w zasięgu. Profile Evy na Instagramie oraz Youtubie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here