8 filmów idealnych na majówkę w domu

Jeśli podczas majówki pogoda zawiedzie, doskonałym pomysłem jest seans filmowy. Poniżej przedstawiamy propozycje filmów, które przypadną do gustu zarówno dorosłym, dzieciom, nastolatkom, jak i seniorom. Wśród tych tytułów każdy z pewnością znajdzie dla siebie najlepszą opcję.

Propozycje filmów idealnych na majówkę w domu

Udana majówka nie zawsze musi się wiązać z wyjazdami za granicę czy w odległe części Polski. Majowy odpoczynek może być przyjemny także w domu. Oglądanie filmów odpręża i zapewnia rozrywkę na długie godziny. Co warto obejrzeć w długi weekend majowy?

1. „Śnieżka i fantastyczna siódemka”

Ten film animowany to świetna propozycja nie tylko dla najmłodszych. Dorośli również mogą przypomnieć sobie historię królewny Śnieżki i skonfrontować ją z nowszą historią z 2019 roku. „Śnieżka i fantastyczna siódemka” to film pełen tajemnic i dobrego humoru!

2. „Mój przyjaciel Ufik”

Kolejna propozycja to również znakomita opcja dla całej rodziny. „Mój przyjaciel Ufik” to animacja z 2019 roku, w której głównym bohaterem jest mały Willy. Trafia on na niezwykłą planetę, gdzie poznaje Ufika – uroczego psotnika o wielkim sercu.

3. „Coś się kończy, coś zaczyna”

Majówka to doskonały czas na nadrobienie romansów. Jednym z nich jest właśnie „Coś się kończy, coś zaczyna” z 2019 roku. Daphne to młoda kobieta, która rzuca pracę i… chłopaka. Po przeprowadzce do siostry pragnie odmienić swój los i odpocząć od związków. Życie jednak przygotowało dla niej miłosną niespodziankę.

4. „Babyteeth”

„Babyteeth” to film o tym, jak żyć, kiedy nie ma się nic do stracenia. Główną postacią dramatu jest Milla, która zakochuje się w Mojżeszu – handlarzu narkotyków. Dziewczyna jest poważnie chora, jednak miłość pobudza w niej prawdziwą chęć do życia.

5. „Mayday”

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest mieć dwie żony, „Mayday” jest odpowiedzią na to pytanie. Warto dodać, że w tej historii żadna z żon nie wie o istnieniu tej drugiej. Seria kłamstw, a także wymówki głównego bohatera, które sprzedaje swoim żonom, zaczynają wymykać się spod kontroli, widzom natomiast zapewniają prawie dwie godziny dobrej rozrywki.

6. „Niezłomni”

To propozycja dla osób, które lubią filmy osadzone w wojennych realiach XX wieku. Historia „Niezłomnych” opowiada o Marcelu Marceau, najsłynniejszym francuskim mimie. Marcel podczas II wojny światowej dołączył z grupą skautów do ruchu oporu. Dzięki odwadze, a także umiejętnościom aktorskim uratował życie setkom żydowskich dzieci.

7. „Sala samobójców. Hejter”

W zestawieniu nie mogło zabraknąć również propozycji dla miłośników thrillerów. „Sala samobójców. Hejter” to film o studencie prawa – Tomku, który zostaje wyrzucony z uczelni po popełnieniu plagiatu. Kiedy państwo Krasuccy, którzy zapewniali chłopakowi pomoc finansową, odkrywają prawdę, tracą do niego zaufanie. Tomek, zakochany w Gabi – córce Krasuckich, chce odzyskać przychylność jej rodziców i zbliżyć się do dziewczyny. Niestety posuwa się do inwigilowania rodziny, a także wielu innych nie do końca legalnych praktyk. W końcu doprowadza do prawdziwej tragedii…

8. „Wiedźma”

Na koniec coś dla widzów o mocnych nerwach – horror „Wiedźma”. Film opowiada o Benie – chłopcu, który podczas wyjazdu na wakacje do ojca poznaje prawdę o jego sąsiadach. Letnia przygoda Bena zamienia się w walkę z prastarą wiedźmą, która czai się w niebezpiecznym lesie.

Gdzie obejrzeć filmy? INEA telewizja

Gdzie obejrzeć wymienione propozycje? Telewizja HIWAY to elastyczna telewizja światłowodowa, w ramach której można skorzystać również z biblioteki VOD. INEA telewizja, dzięki temu, że działa na łączu światłowodowym, zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku, nawet w rozdzielczości 4K.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here