23 września 2016

Metamorfoza Marity Sürmy

Motywująca historia polskiej blogerki

Motywacja to najważniejsza rzecz w walce o nasze marzenia. To dzięki niej możemy zacząć walczyć o naszą nową, lepszą sylwetkę. Bardzo lubimy dzielić się motywującymi metamorfozami  kobiet, które dzięki swojej determinacji osiągnęły swój zamierzony cel. Dziś pokażemy Wam niesamowitą metamorfozę Marity Sürmy, którą bez wątpienia możemy uznać za doskonały przykład tego jak należy walczyć o swoje marzenia.

Marita Sürma, a właściwie DEYNN to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 650 followersów, a jej oficjalny profil na Facebooku polubiło ponad 350 tysięcy osób. Te liczby nie wzięły się same z siebie i świadczą o wielkiej sympatii do Marity. Marita jest miłośniczką tatuaży i fittnesu. Codziennie w mediach społecznościowych motywuje tysiące ludzi do ciężkiej pracy nad dążeniem do realizacji swoich marzeń.

Aby osiągnąć swoje marzenie jakim była wysportowana sylwetka, musiała zmienić wszystko.  DEYNN ze swojego jadłospisu wyeliminowała śmieciowe jedzenie, słodycze, zaczeła zdrowo się odżywiać i wykupiła karnet na siłownie. Zakup karnetu na siłownie określiła jako "najlepszą decyzję w życiu". Niewątpliwie ogromną rolę w całym procesie metamorfozy Marity odegrał jej partner Daniel Majewski, który jest znanym trenerem personalnym i niesamowitym motywatorem dla wielu młodych ludzi. Trzymanie diety, cięzka praca na treningach i wsparcie najbliższej osoby musiały przynieść efekty. Dziś Marita może pochwalić się lepszą sylwetką. Historia Marity bez wątpienia może być dla wielu osób motywacją do podjęcia wyzwania  i zawalczenia o lepszą wersję samej siebie.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię