10 maja 2017

Konkurs SHAPE z okazji 5 lat Bio-Oil w Polsce!

Pokaż dlaczego to właśnie Ty #JesteśSHAPE i wygraj 1 z 5 super zestawów!

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 zestawów. Olejki do pielęgnacji skóry Bio-Oil oraz kosmetyczka Batycki, mogą być Twoje! 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać w konkursie? 

Wystarczy w dniach 10.05.17r. - 17.05.2017r. do godz. 23:59 opublikować na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające nasz najnowszy, czerwcowy numer SHAPE z Natalią Siwiec, obrazujące dlaczego to właśnie Ty #JesteśSHAPE! Dodatkowym bonusem pod zdjęciem może być krótki wierszyk, czy motywujące motto. 

Warunkiem jest także dodanie pod zdjęciem hashtagu #BioOilSHAPE oraz oczywiście #JestemSHAPE

Oznacz i zaobserwuj @shape.pl, żeby łatwiej było nam znaleźć Twoje zdjęcie. Liczymy na kreatywność!

W skład każdego zestawu wchodzą: 3 olejki Bio-Oil o pojemności 200 ml, 125 ml & 60 ml oraz kosmetyczka Batycki!

Czym jest olejek do pielęgnacji Bio-Oil?

Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio-Oil zdobył 332 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 24 krajach zajmuje 1. miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.

Olejek pielęgnacyjny Bio-Oil idealnie sprawdzi się na:

  • rozstępy
  • blizny
  • nierównomierny koloryt skóry
  • skórę przesuszoną
  • skórę starzejącą się 

 

W skład receptury Bio-Oil wchodzą wyciągi z roślin oraz witaminy w postaci olejku. Bio-Oil zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, zmieniający konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty zapewniając równocześnie łatwiejszą absorbcję składników odżywczych zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych.

Bio-Oil był poddany ocenom bezpieczeństwa stosowania zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) w sprawie produktów kosmetycznych. Oceniono profil toksyczności, budowę chemiczną, stężenie składników i całkowity poziom dziennego narażenia na każdy zastosowany składnik i uznano produkt za bezpieczny do stosowania (w tym do stosowania przez kobiety w ciąży).

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

Powodzenia!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię