14 kwietnia 2017

Sucha Skóra. Czy jesteś gotowa podjąć wyzwanie dla skóry? Zrób #wiecejdlaskory

Podejmij wyzwanie Bioderma!

95% kobiet zmaga się z problemem suchej skóry ciała*. Konsekwencje suchej skóry są widoczne nie tylko na ciele, ale wpływają też na nasze samopoczucie, wstyd czy gorsze postrzeganie siebie. 
Gdy poziom nawilżenia staje się niewystarczający, bariera ochronna skóry ulega uszkodzeniu, wzrasta przeznaskórkowa utrata wody, a sama skóra traci gładkość i sprężystość, co wpływa na jej wygląd. Pierwszą oznaką suchości skóry jest uczucie dyskomfortu. Jeśli wystąpią te objawy, należy szybko zareagować i odpowiednio odżywić naskórek, dostarczając mu wody i lipidów. 

Odżywianie skóry zaczyna się już podczas kąpieli, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na to, aby balsam miał wzbogacony skład, ale i na nawilżające działanie kosmetyku używanego do mycia. 
 
Bioderma przeprowadziła badania, z których wynika, że aż 9 na 10 kobiet uważa, że mogłoby robić więcej dla swojej skóry*. 
 
Kampania "Więcej dla skóry" to wyzwanie rzucone Polkom. Bioderma dba o to, aby kobiety wyrobiły sobie nawyk systematycznego dbania o skórę i zwróciły uwagę na to, jakich kosmetyków do ciała używają. 
 
Każde wyzwanie marki Bioderma to 21 dni dla Twojej skóry, podczas których możesz nauczyć się systematyczności i poznać bezpieczne dermokosmetyki do niej dopasowane. Odpowiednia pielęgnacja skóry ciała nie tylko sprawi, że jej bariera ochronna zostanie odbudowana, ale i wpłynie na Twoje samopoczucie. Więcej dla skóry to Więcej dla Ciebie. 
 
DOŁĄCZ DO NAS i zrób #wiecejdlaskory

Przetestuj 1 z 400 zestawów Atoderm dla skóry suchej: 

Użyj nawilżającego, kremowego olejku do kąpieli i pod prysznic Bioderma Atoderm Huile de douche, który jest przeznaczony właśnie dla suchej i bardzo suchej skóry, nawet od 1-go roku życia. Ta łatwo myjąca baza, zapewnia 24-godzinne odżywienie. Jej formuła w 33% składa się z lipidów, przez co otula skórę ochronnym płaszczem. 
 
 
Mleczko ochronno-nawilżające Bioderma Atoderm Lait, zaś wzmacnia płaszcz hydrolipidowy i trwale zabezpiecza skórę, przywracając jej naturalną funkcję ochronną. Produkt jest przeznaczony dla skóry normalnej i suchej oraz wrażliwej. Mleczko to możesz zastosować oczywiście także do twarzy. Nie zatyka porów, jest hipoalergiczne oraz nie zawiera parabenów.

 

Używaj ich codziennie przez 21 dni i poczuj różnicę!

Wejdź na www.wiecejdlaskory.pl i podejmij wyzwanie!

----------------------------------------------------------------------

* Wyniki badania konsumenckiego dotyczące zwyczajów pielęgnacji skóry Polek na reprezentatywnej próbie 567 osób przeprowadzonego przez Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2017 roku. 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię