Galaxy Watch6 Classic

Dzisiejsze smartwatche coraz częściej wykorzystywane są jako uzupełnienie codziennych czy nawet bardziej eleganckich stylizacji. Ale przecież nie tylko o wygląd chodzi, a przede wszystkim o ich funkcje. Dowiedz się, co może zaoferować Ci nowoczesny smartwatch męski, czyli Samsung Galaxy Watch6 Classic. Czy masz ochotę na urządzenie, które zmierzy Twoje ciśnienie i pomoże Ci zadbać o zdrowy styl życia?

Czy znasz już Samsung Galaxy Watch6 Classic?

O premierze nowego smartwatcha Galaxy Watch6 Classic mówiło się całkiem sporo. To kolejne urządzenie w ofercie marki Samsung, które przyciąga uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale również niecodziennymi parametrami. Do wyboru mamy różne rozmiary zegarka, dzięki czemu łatwiej jest nam znaleźć model pasujący do szerokości naszego nadgarstka.

Wymiana paska jest bardzo prosta. Wystarczy zaledwie jedno naciśnięcie przycisku. Funkcjonalna prowadnica pozwala z łatwością zainstalować nowy pasek, który lepiej sprawdzi się przy konkretnej stylizacji.

Jednak doskonały design to nie wszystko, co oferuje nam to urządzenie. Galaxy Watch6 Classic to smartwatch z EKG* oraz funkcją mierzenia ciśnienia**.

Nowoczesny smartwatch z funkcją mierzenia ciśnienia

W czym może pomóc Ci ten nowoczesny zegarek? Pozwól urządzeniu mierzyć i śledzić Twoje ciśnienie krwi***. Nie zapomnij także o  funkcji wykrywania upadku. Zegarek wyśle alarmowe SOS, jeśli potrzebna będzie pomoc. Gdy przyjedzie pomoc, uzyska ona dostęp do informacji medycznych po naciśnięciu przycisku na ekranie blokady****. Wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Twoje lub Twoich bliskich.

Smartwatch męski, który dopasuje się do Twojego trybu życia

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu, czy po prostu poszukujesz smartwatcha, który pozwoli Ci korzystać z nowoczesnych funkcji – wariant od marki Samsung wydaje się być tym idealnym. Galaxy Watch6 Classic nie tylko dobrze prezentuje się na nadgarstku. Ten smartwatch z EKG***** posiada też czytelny, duży ekran. Na uwagę zasługuje wyświetlacz wykonany ze szkła szafirowego, wyróżniający się niezwykłą wytrzymałością. Zegarek ma stopień ochrony IP68 i 5ATM******.

Co jeszcze może Cię zaskoczyć? Zegarek pozwoli Ci na śledzenie sportowych postępów i wyznaczanie kolejnych celów. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda Twój czas przeznaczony na odpoczynek? Skorzystaj z udoskonalonej analizy i dokładniejszych pomiarów, aby poprawić jakość swojego snu.

* Dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

** Dostępność aplikacji Ciśnienie krwi może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja Ciśnienie krwi działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia.

*** Aby uzyskać dokładne odczyty ciśnienia tętniczego, co 4 tygodnie wymagana jest kalibracja z ciśnieniomierzem mankietowym. Wymaga smartfona Galaxy z systemem Android 7.0 lub nowszym.

****Galaxy Watch6 Classic musi mieć zainstalowaną najnowszą wersję Wear OS. Informacje zebrane z zegarka, aplikacji Samsung Health lub powiązanego oprogramowania nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, łagodzenia, leczenia lub zapobiegania chorobom lub innym schorzeniom.

*****Dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

****Galaxy Watch6 Classic jest wodoodporny do głębokości 50 metrów przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 Classic zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi. Twardość Vickersa mierzoną przy stałym obciążeniu 200 gf. Wodoszczelność i kurzoodporność urządzenia nie jest stała i może z czasem ulec zmniejszeniu z powodu normalnego zużycia.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here