30 grudnia 2016

5 sposobów na flirt na siłowni

Może to tam poznasz swoją miłość?

Chodzisz na siłownię 4 razy w tygodniu i raz na jakiś czas widzisz jednego faceta, który ci się bardzo podoba i masz do niego słabość? Kobiety są romantyczkami i to je powinno się adorować, ale niestety, czy tego chcą, czy nie, te czasy już się skończyły i warto samej wziąć się do dzieła. Zastosuj nasze porady i przejdź od marzeń do ich realizacji! 

1. Uśmiechnij się do niego

Pamiętaj, że uśmiech jest twoją największą wizytówką. Nawet w związanych włosach, bez makijażu, czy w spoconych ubraniach, będziesz wyglądać jak milion dolarów kiedy lekko się uśmiechniesz. Kiedy spodoba Ci się któryś z ćwiczących, nie bój się, spojrzyj na niego przez sekundę i się uśmiechnij. Takie zachowanie oznacza, że jesteś pewna siebie i wiesz czego chcesz. To go na pewno zaintryguje!

2. Poproś o pomoc przy ćwiczeniu (maszyna, wolne ciężary)

Nie bój się prosić o pomoc! Mężczyźni na siłowni z reguły mają o wiele większą wiedzę o ćwiczeniach, którą chętnie się dzielą. Warto więc zasięgnąć porad, nie zważając na to, czy jesteś początkującą, czy już w pełni zaawansowaną fitnesską. Sprawisz mu tym wielką przyjemność i kto wie, może wyniknie z tego dalsza rozmowa!

3. Zapytaj o poradę w kwestii żywienie/suplementacji

Oprócz treningu, temat diety jest również doskonałym sposobem na flirt. Nie wiesz jakie składniki łączyć, potrzebujesz dobrego i sprawdzonego cateringu dietetycznego, a może chcesz wypróbować jakąś odżywkę, ale nie jesteś pewna którą wybrać? Pytaj! Kto pyta nie błądzi. 

ZOBACZ 5 najważniejszych kosmetyków na siłownię

4. Zapytaj o COŚ - ścisk w siłowni, aurę sprzyjającą ćwiczeniom, kontuzje

Jedziecie razem z parkingu na siłownię windą i podoba Ci się chłopak obok Ciebie? Zagadaj do niego! A może jest tłok i nie ma wolnej maszyny, na której chciałabyś ćwiczyć, a w oddali widzisz prężącego muskuły adonisa? Podejdź i zapytaj, czy możesz się przyłączyć. 

5. Poproś o podpowiedź jak coś wyćwiczyć

- Jeśli chcesz przejść od razu do rzeczy, poproś o ćwiczenia na pupę, niech będzie coraz bliżej niej - Paweł Jaśkowski, redaktor ckm.pl

Jak już wspominaliśmy, mężczyźni posiadają sporą wiedzę, ale jeszcze większą na temat trenowania poszczególnych partii ciała. Chcesz mieć zgrabne plecy lub większy biceps? Nie bój się i działaj! Oni naprawdę nie gryzą.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię