13 grudnia 2016

Pij codziennie wodę z TĄ przyprawą i spalaj tłuszcz!

Wypróbuj kurację oczyszczającą przez 30 dni i ciesz się pierwszy efektami płaskiego brzucha.

WODA IMBIROWA

Od wieków imbir znany jest ze swoich zdrowotnych właściwości. Jest nie tylko doskonałym dodatkiem w kuchni, ale posiada liczne właściwości wpływające na nasze zdrowie i sylwetkę. Przyprawa ta jest źródłem wielu cennych witamin, przeciwutleniaczy oraz aminokwasów, które pozytywnie wpływają na nasz organizm.

Świetnym rozwiązaniem, aby oczyścić nasz organizm z toksyn jest woda imbirowa, która wykazuje także właściwościowości przyspieszające metabolizm. Podkręcony metabolizm bezpośrednio przyczyni się do szybszego spalenia tkanki tłuszczowej. Codzienne picie wody imbirowej, która zwana jest także herbatą imbirową może zmniejszyć stany zapalne oraz pomóc w leczeniu problemów trawiennych.

Przygotowanie wody imbirowej jest banalnie proste. Pierwszym krokiem będzie kupno świeżego korzenia imbiru. Udajmy się w tym celu na targ i wybierzmy najbardziej dorodny korzeń. Zakupiony imbir musimy pokroić w plastry (około 6 sztuk) i zagotować w jednym litrze wodzie. Do przygotowania napoju należy dodać odrobinę soku z cytryny. Pij codziennie jedną szklankę po kolacji. Po pierwszych trzech tygodniach kuracjo oczyszczającej zobaczysz efekty.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię