15 października 2016

Trójmiejscy crossfiterzy pokazali swoje ciała, żeby ratować kobiece piersi

"Nagi" kalendarz na rok 2017

"Power community" z całą pewnością nie jest zwyczajnym kalendarzem. Jest to wyjątkowy kalendarz, który powstał z myślą o kobietach chorych na raka piersi.

Trójmiejscy crossfitowcy rozebrali się, by ratować kobiece piersi. Tak właśnie powstał "nagi" kalendarz, który jest częścią akcji "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa". Ten wyjątkowy kalendarz ma za zadanie podniesienie świadomości wśród mężczyzn dotyczącej choroby nowotworowej. Kolejnym zadaniem jest uświadomienie wszystkich w temacie metod profilaktyki. Za tą wspaniałą inicjatywą stoi Fundacja Onkocafe. Pierwsza edycja tego kalendarza powstała rok temu i nosiła nazwę "Winners never quit". Jak podkreślają organizatorzy całej akcji - w tym roku podnieśli sobie poprzeczkę, ponieważ zdjęcia wykonywane były w dzień, przy naturalnym świetle oraz w kolorze. Wybrali 12 Crossfitowców z całego Trójmiasta a sesja została wykonana w postoczniowym budynku w Gdańsku. Za wykonanie zdjęć odpowiedzialny jest Jan Górczak.

Fot: Jan Górczak

"Nagi" kalendarz będzie można kupić na stronie Fundacji Onkocafe (www.onkocafe.pl). Dochód ze sprzedaży kalendarza będzie przeznaczony na wsparcie działań edukacyjnych fundacji z zakresu profilaktyki nowotworów oraz działań statutowyh.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię