20 lipca 2018

Ta nowość od Anny Lewandowskiej cię zaskoczy

Zobacz o co chodzi.

Anna Lewandowska mistrzyni karate, trenerka, motywatora, propagatorka i pasjonatka zdrowego stylu życia.

W 2016 roku powstała jej marka Foods by Ann – chciała stworzyć produkty, które dotychczas nie były dostępne w sprzedaży. Chodziło o wyprodukowanie zdrowych i pełnowartościowych produktów, a głównym celem było udowodnienie, że zdrowe wcale nie musi być niesmaczne, że będąc na diecie  można jeść pysznie. Anna Lewandowska od lat inspiruje i udowadnia, że produkt zdrowy wcale nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami.

W ofercie Foods by Ann dostępnych jest wiele produktów, od batonów – energy bars, czekoladek, lio shaker, superfoods, białek roślinnych, smoothie, musli, maseł orzechowych i hit – mus kokosowy. Kupisz kasze, chipsy, a od dosłownie paru dni dostępne są też…

LODY – tak okazuje się, że zdrowe lody istnieją...

 

Ta nowość to orzeźwiające sorbety w trzech pysznych smakach: czarna porzeczka i burak, mango i marakuja oraz truskawka.

Lody znajdziesz w wybranych sklepach, między innymi w: Polo Market, Delikatesy Centrum, Auchan, Eko, Groszek, Euro Sklep, Lewiatan, Uśmiechnięte zakupy, InterMarche, Społem, Wizan, Chata Polska, Cho No Tu, Tomi Markt, Wimar, Słoneczko.

Miałyście okazję już przetestować? My koniecznie musimy zaopatrzyć się w zapas naszego ulubionego połączenia Mango i Marakuja :D.


fot. www.instagram.com/foods_by_ann/ 


fot. www.instagram.com/foods_by_ann/

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię