29 września 2016

Gwiazda światowego fitnessu w Polsce

Paige Hathaway ambasadorem PEI

Prawie 6 milionów fanów na Facebooku, ponad 3,5 miliona obserwujących na Instagramie i status gwiazdy fitness. O kim mowa? Page Hathaway po raz pierwszy pojawi się w Polsce!    

Już za niecały miesiąc Paige Hathaway pojawi się z wizytą w Polsce. Gwiazdę światowego fitnnessu będziemy mogli spotkać podczas konferencji PEI, na której Paige jest głównym ambasadorem. Paige Hathaway to znana na całym świecie trenerka i modelka fitness oraz doskonały przykład, że nie ma rzeczy niemożliwych. Swoją przygodę z branżą fitness zaczeła od roznoszenia ulotek dla jednej z marek sportowych. Tak, to nie jest żart. Ciężka praca i konsekwencja doprowadziły Page na sam szczyt. Dziś jest ambasadorką wielu marek, współpracuje z największymi firmami, nagrywa programy treningowe i uczestniczy w wielu targach i konferencjach fitness na całym świecie. Obserwując kanały społecznościowe, Paige Hathaway nie boi się ciężkich treningów siłowych z dużym obciążeniem. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć, ćwiczy swój biceps używając 20 kilogramowych hantli. 

Paige Hathaway jest motywatorką dla kobiet na całym świecie. Codziennie swoim obserwującym na Facebooku, Instagramie i Snapchacie dostarcza niesamowitej motywacji do treningu. Jak sama podkreśla w każdym wywiadzie "nigdy nie jest za późno by iść na trening". Jeśli chcecie spotkać Paige, zrobić sobie z nią selfie czy zamienić kilka zdań to zapraszamy na konferencje PEI, która odbędzie się 23 i 24 października na PGE Narodowym w Warszawie.

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię