16 lutego 2018

Trening siłowy i piękne, zadbane dłonie?

Sprawdź nasze rady, jak wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy!

Bez wątpienia dłonie są wizytówką każdej kobiety. Odpowiednio nawilżone, zadbane skórki to podstawa. Część dziewczyn stawia na naturalny look i nie bawi się w jakikolwiek kolor, a część zachwyciła się możliwościami jakie dają hybrydy i nie wyobraża sobie innego rozwiązania.

No tak, ale jak połączyć dbanie o dłonie, perfekcyjny manicure z wizytą na siłowni, czy treningiem w klubie fitness? Często obawiamy się, że kontakt z maszynami czy ciężarami poważnie zaszkodzi naszym paznokciom, i dlatego rezygnujemy z malowania i stylizowania paznokci.

Nie ma chyba dziewczyny, które nie wie co to manicure hybrydowy. Jak zapewniają producenci, odpowiednio nałożony wytrwa nawet do 21 dni. A jak jest z wytrzymałością w ekstremalnych – treningowych warunkach?

Jak dbać o dłonie, aby manicure pozostał nieskazitelny bardzo długo?

Skorzystaj z porady ekspertów marki REALAC: zakładaj rękawiczki do prac domowych, używanie ostrych środków do sprzątania może poważnie naruszyć strukturę i kolor. Hybryda może się kruszyć, porysować, czy nawet odchodzić płatami.

Nawilżaj skórki, zainwestuj w oliwkę do skórek. Odpowiednio nawilżone, zapewniają, że paznokcie będą rosły zdrowe i mocne. Uważaj na swoje tiki, nie obgryzaj i nie skub paznokci. Istotne jest również kupowanie profesjonalnych produktów do dłoni i paznokci. Unikaj produktów niewiadomego pochodzenia – bardzo często są nietestowane, z niewiadomym składem. Wybierz sprawdzoną przez siebie markę, a jeśli nie możesz się zdecydować przeczytaj opinie wśród popularnych blogerek czy na portalach społecznościowych.


fot. Materiały prasowe

Manicure hybrydowy na siłowni?

Tak! Jak zapewnia instruktor Akademii SEMILAC, Krzysztof Świrski – manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet aktywnych! Prawidłowo zaaplikowana hybryda utrzymuje się do 21 dni, a dzięki trwałości nie musisz się obawiać uszkodzeń, odprysków podczas ćwiczeń szczególnie tych siłowych, kiedy kontakt dłoni ze sprzętem jest bardzo częsty.  

Jeśli dużo ćwiczysz, często korzystasz z siłowni najlepiej wybierz średnią długość paznokci – wówczas najłatwiej będzie chwycić sprzęty takie jak piłki, hantle, kettle. Najwygodniejszym kształtem paznokci podczas treningów jest migdał, który jednocześnie wygląda bardzo estetycznie.

Wybierz odpowiednią bazę, marka SEMILAC dla osób aktywnych poleca Semilac Extend Base, która wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.


fot. Materiały prasowe

Często słyszysz, że hybrydy niszczą paznokcie, że lakiery hybrydowe nie pozwalają paznokciom oddychać! Czy wiesz, że paznokcie są martwe i nigdy nie oddychają? Jak podkreśla Joanna Lenarczyk – ekspertka marki REALAC, paznokcie zbudowane są z wielu warstw, tworząc twardą strukturę i chroniąc to co jest pod spodem czyli macierz. W związku z tym, odżywki do paznokci, bazy i lakiery hybrydowe działają na płytkę a nie na nasz organizm. Wybieraj te, które w swoim składzie mają keratynę.

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię