11 stycznia 2018

Blue Majik - magiczna nowość wśród SuperFoods

Dowiedz się czym jest Blue Majik, najnowszy hit internetu

Czym tak naprawdę jest to magiczne, niebieskie SuperFood?

Blue Majik to 100% naturalny, suszony ekstrakt spiruliny.

Blue Majik zawiera naturalny, niebieski pigment - fikocyjaninę. W preparacie Blue Majik, zawartość fikocyjaniny nigdy nie jest mniejsza niż 30%, a jej poziom zależy tylko i wyłącznie od warunków atmosferycznych. Blue Majik to produkt naturalny, dziko rosnący w jeziorze Klamath Lake w Oregonie. Fikocyjanina to naturalny antyoksydant, który niszczy DNA komórek odpowiedzialnych za rozwój nowotworów czy chorób serca. Fikocyjnanina wspomaga proces regenracji mięśni po wysiłku fizycznym. 


Naukowcy, dietetycy są jednogłośni, że Blue Majik to hit prozdrowotny. Zawiera szereg witamin, szczególnie tych z grupy B i składników mineralnych, między innymi żelaza. Blue Majik polecany jest weganom. Z powodzeniem może być wykorzystywany do walki z chorobami na tle metabolicznym, w rezultacie prowadząc do obniżenia masy ciała, poziomu cukru we krwi czy cholesterolu.

Regularne przyjmowanie Blue Majik powoduje wzmocnienie układu immunoligicznego, hamując rozwój infekcji wirusowych. Blue Majik jest naturalnym stoperem enzymu odpowiedzialnego za powstawanie bólu czy stanów zapalnych.

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię