8 września 2017

Nowa kampania Ivy Park Beyonce [FOTO]

Marka ponownie zszokowała nietypową sesją!

Projektanci lubią szokować nie tylko swoimi projektami, ale modelkami, które prezentują ich ubrania. Nikogo już nie dziwią dziewczyny plus size i te o bardzo nietypowej urodzie, które kiedyś raczej mogłyby pomarzyć o światowym wybiegu. Sportowa marka Ivy Park, sygnowana przez Beyonce, także postanowiła poddać się temu trendowi, tworząc kampanię, której motywem przewodnim jest "piękno oraz siła odnalezione w naszej wyjątkowości". 

Kampania Ivy Park jesień-zima 2017 

Poprzez "szukanie swojego wewnętrzngo bohatera" marka chce pokazać, że uroda jest pojęciem względnym i każdy z nas jest nietuzinkowy. 

 

"It's about being free. Listening and moving without any judgement or limitation." #IVYPARK @lavernecox

A post shared by IVY PARK (@weareivypark) on

 

- Szczerze mówiąc, to wszystko jest jak jakiś sen. Czuję się jakby to była jakaś dziwna fantazja, którą miałam od czasów Destiny's Child. Czuję się niesamowicie, że będę częścią tej marki, która mnie zainspirowała i współpracowała z kobietą, która była szczególną inspiracją dla mnie i wielu ludzi na całym świecie - mówi jedna z modelek, Laverne Cox. 

 

W kampanii znalazły się także Karen McDonald, Souffrant Ralph i Grace Bol.

 

 

Ubrania marki to bezbłędny przykład stylu athleisure, który niekoniecznie trzeba nosić wyłącznie podczas uprawiania sportu. Wygoda i design to atuty marki, którą pokochały tysiące dziewczyn na całym świecie. 

 

"Take each step, enjoy each moment and believe you are great." #IVYPARK #KarenMcDonald

A post shared by IVY PARK (@weareivypark) on

 

Taka kampania to dobry ruch w stronę klientek, którym brakuje jeszcze pewności siebie oraz samoakceptacji. Każda z nas ma w sobie przecież seksapil niczym Beyonce. Jesteśmy na tak!

 

"Sport is making the impossible, possible. Dream hard, zone out and you will feel like a hero." #IVYPARK @gracebol

A post shared by IVY PARK (@weareivypark) on

 

 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię