19 kwietnia 2017

Zdrowa opalenizna z ST. MORIZ

Aktywne kobiety ją kochają!

Najszybciej rozwijający się sektor na międzynarodowym rynku kosmetycznym to pielęgnacja ciała, a motorem napędowym tej kategorii są m. in. produkty brązujące i samoopalające.

Ogromny wpływ na to ma większa świadomość w zakresie ubocznych skutków opalania (poparzenia, przebarwienia, przedwczesne starzenie się skóry, a w najgorszych przypadkach rak skóry) oraz potrzeba utrzymania pięknego wyglądu jak najdłużej.

Co zrobić, jeżeli chcesz mieć zdrową opaleniznę? 

Stosowanie produktów samoopalających St. MORIZ to szybkie, skuteczne i bezpieczne rozwiązanie. To prosty sposób, aby osiągnąć opaleniznę pełną blasku, niezależnie od pogody i czasu. Zdrowe, opalone i pięknie wyglądające ciało to również poprawa dobrego samopoczucia.

ST. MORIZ wspiera aktywny styl!

Marka została stworzona przez dwie wielbicielki zdrowej opalenizny, Mel i Dawn, które nie mogły pozwolić sobie na drogie produkty marek premium. Stworzyły markę, która jest odpowiedzią na potrzeby konsumenta.

 

Formuły St. Moriz zostały stworzone przez profesjonalistów i posiadają składniki nadające oczekiwaną opaleniznę oraz pielęgnujące skórę. Produkowane są w Anglii, w fabryce należącej do marki.

Efektywnie działające formuły, poręczne opakowania i przystępne ceny to klucz do serca konsumentów. Sprawiają, że klienci odbierają markę jako atrakcyjną i godną zaufania.

 

Wysoka jakość formuł oraz świetne efekty stosowania produktów zyskały uznanie wielu urodowych pism w prestiżowych konkursach „beauty”.

Zobacz wideo z kulis sesji TOP TRENEREK SHAPE & ST. MORIZ 


Wejdź na www.STMORIZ.pl i przekonaj się sama!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię