8 kwietnia 2017

Natalia Gacka-Dressler pięknie prezentuje się w ciąży [FOTO]

Fitnesska jest już w 38. tygodniu!

Mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym jest bardzo aktywna w ciąży. Co chwilę wrzuca do sieci zdjęcia z siłowni. Fit mama dużo spaceruje, ale nie zapomina także o wypoczynku. Naszym zadaniem Natalia świetnie prezentuje się w błogosławionym stanie i wcale nie wygląda jak "wielorybek". 

 

- Jestem obecnie w ostatnich dniach 38 tygodnia ciąży, coraz bardziej zmęczona i zniecierpliwiona oczekiwaniem na rozwiązanie - napisała na swoim Instagramie Natalia.

 

Witajcie Kochani! Dziękuję za mnóstwo pozytywnych maili! Jest mi bardzo miło, że pytacie o moje samopoczucie, nasze zdrowie i sprawy związane z ciążą.. Faktycznie ostatnio jestem mniej aktywna na portalach społecznościowych. Nic złego się nie dzieje, po prostu czuję potrzebę separacji w tym szczególnym dla mnie czasie. W związku z czym zamiast wklejania 5 postów dziennie są 3 tygodniowo.. Jestem obecnie w ostatnich dniach 38 tygodnia ciąży, coraz bardziej zmęczona i zniecierpliwiona oczekiwaniem na rozwiązanie. Obecna aktywność fizyczna ograniczyła się do spacerów i rozciągania. W moim żywieniu nic się nie zmieniło, staram się jeść regularnie, dostarczać dużej ilości witamin pochodzących z naturalnych składników i tyle, żadnych udziwnień... Poza tym liczę, że będziecie nadal trzymać za nas kciuki i z wyrozumiałością oczekiwać powrotu Fit Gacki :) Moc z Wami :) #happymom #pregnant #38weekspregnant #positivevibes

A post shared by Natalia Gacka-Dressler (@nataliagacka) on


Tak Natalia prezentuje swój brzuszek na Instastory:- Obecna aktywność fizyczna ograniczyła się do spacerów i rozciągania. W moim żywieniu nic się nie zmieniło, staram się jeść regularnie, dostarczać dużej ilości witamin pochodzących z naturalnych składników i tyle, żadnych udziwnień... Poza tym liczę, że będziecie nadal trzymać za nas kciuki i z wyrozumiałością oczekiwać powrotu Fit Gacki :) Moc z Wami :) - dodaje Mistrzyni. 

 

 

Natalio, życzymy w takim razie szybkiego oraz pomyślnego rozwiązania! :) 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię