29 marca 2017

10. Bieg Po Nowe Życie już w sobotę!

Zapraszamy na imprezę charytatywną w Wiśle

Przed nami kolejna edycja sportowej imprezy charytatywnej, która ma na celu budowanie społecznego poparcia dla szlachetnej idei ratowania życia poprzez przeszczep narządów. Transplantacja to obecnie jedna z wiodących gałęzi medycyny, dzięki której udaje się uratować życie wielu ludziom, a w której Polska ma szczególne osiągnięcia.

Od 6 lat w Wiśle i Warszawie spotykają się gwiazdy ekranu, dziennikarze i sportowcy oraz osoby po transplantacji. Startując w marszu nordic walking wspierają promocję działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów i aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Ambasadorem wydarzenia jest Przemysław Saleta. Wsparcie merytoryczne i promocyjne zapewnia nam od początku prof. Andrzej Chmura z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.

W 10. Biegu po Nowe Życie wystartuje 54 sportowców z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, które od 2011 jest najważniejszym partnerem wydarzenia. 

My też tam będziemy – po raz kolejny! Do zobaczenia w Wiśle!

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię