17 marca 2017

Anna Victoria pokazała nam na żywo słynny brzuch kiedy siedzi [SCREENY EXCLUSIVE]

Fitnesska nie kryła się z ujawnieniem swoich fałdek!

Pamiętacie słynne zdjęcie sprzed 3 miesięcy, które na Instagramie ma teraz prawie 350 tys. polubień? W przeprowadzonym przez Monikę Mozgała wywiadzie LIVE na Facebooku SHAPE w Szwajcarii podczas eventu ambasadorek teamu Triaction marki Triumph (gwiazda kwietniowego numeru SHAPE, Anna Skura, także do niego należy), supergwiazda, Anna Victoria zaskoczyła redaktorkę swoją otwartością. Pokazała na żywo, jak naprawdę wygląda jej brzuch, kiedy usiądzie!

ZOBACZ Gwiazda pokazała jak wygląda kobiecy brzuch podczas siedzenia

Amerykańska trenerka opowiedziała nam o swojej diecie i treningu oraz, co ważniejsze, o prawdziwym podejściu do fitnessowej rzeczywistości. 

- Ponieważ jestem coraz starsza, mam cellulit i rozstępy, muszę po prostu to zaakceptować. Przeszłam z nimi przez całe życie, aż do teraz, a mam 28 lat oraz zdrowie. Jak mogę być zła przez to, że moje ciało ma wady, jak każdy człowiek? Moje ciało jest silne, może biec długie kilometry, podnosi ciężary, robi przysiady i nie jestem tylko szczęśliwa przez to, jak wygląda, ale z powodu tego, co ono potrafi - opowiadała wcześniej Anna. 

- Czuję się świetnie! Jestem podekscytowana byciem tutaj! - powiedziała nam na początku wywiadu fitnesska.

- Po tym jak opublikowałam to zdjęcie, reakcja ludzi i ilość pozytywnych komentarzy była ogromna. Wiele dziewczyn dziękuje mi za pokazanie tej drugiej strony. Często tak znacznie różniąca się od momentu, w którym robimy zdjęcie i przez te dwie sekundy wciągamy i napinamy brzuch tak, żeby wygladał jak najlepiej. Dla mnie to spora presja, żeby zawsze wyglądać perfekcyjnie - dodaje Anna.


Screen facebook.com/ShapePolska, Anna Victoria & Monika Mozgała 

- To jest normalne, żeby mieć fałdki, rozstępy, czy cellulit na brzuchu. Mimo tych wad wciąż możesz być z siebie dumna - mówi gwiazda.

Anna Victoria przyznała redaktorce rację, że nie ma cały czas widocznie umięśnionego brzucha i nie jest chodzącą perfekcją. 

- Żeby być fit, musisz utrzymać balans między treningiem siłowym i kardio. Wtedy będziesz silna i pewniejsza siebie. Poczujesz się także lepiej poprzez popychanie swojego ciała do granic możliwości i robienie jeszcze więcej, niż myślisz, że Cię na to stać. Żeby być fit musisz również prawidłowo się odżywiać i dostarczyć sobie odpowiednią ilość białka, węglowodanów oraz tłuszczów. Niestety poprzez same ćwiczenia nic nie zdziałamy - mówi Anna Victoria. 

\

Po kilku następnych pytaniach gwiazda nie zawahała się pokazać słynnych fałdek, z których jest dumna i się ich nie wstydzi. W połowie wywiadu Anna podciągnęła koszulkę i złapała się za brzuch. Wszystko uchwyciła nasza kamera. Zobaczcie sami!

Więcej zobaczycie w TYM WIDEO

 


Obserwuj nas na Instagramie! - @SHAPE.pl


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię