21 marca 2017

Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć mając siedzącą pracę?

Jak Ci się wydaje?

Twoja praca wygląda każdego dnia mniej więcej tak samo?

Osiem godzin dziennie, siedem dni w tygodniu? Masz dosyć siedzenia za biurkiem i jedyne o czym marzysz to jakieś odprężające ćwiczenia? Ile powinniśmy ćwiczyć dziennie, mając taką pracę? Jak być fit spędzając większość swojego życia za biurkiem?

Wiesz, że spędzanie prawie pół dnia przed komputerem jest fatalne dla utrzymania zdrowej sylwetki? Pracując za biurkiem często siedzimy w nieodpowiedniej pozycji, garbimy się, sięgamy najczęściej po niezdrowe przekąski lub spożywamy za duże porcje jedzenia, które niestety idą nam w boczki i nie tylko! W takim razie ile powinnyśmy ćwiczyć i jak, mając tego typu pracę?


Dla wszystkich tych, którzy spędzają aż 8 godzin dziennie przed ekranem, idealnym rozwiązaniem będzie tylko lub aż godzina ćwiczeń dziennie. To może być bieganie, joga lub dłuższy spacer! Wybierz swoją ulubioną aktywność i wciel ją w życie. Nie zapomnij tylko o wygodnym stroju, odpowiednich butach, dobrym dezodorancie np. adidas adipure oraz idealnej muzyce do ćwiczeń. Niżej mała składanka, która pomoże Ci się odprężyć i doda więcej powera! Do dzieła!


Cena spray: 14,49 zł/ 150 mlCena roll-on: 14,49 zł / 50 ml

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię