7 marca 2017

Ćwiczenia wyszczuplające uda, brzuch i pośladki! REWELACYJNE!

Boczki z Tiffany Rothe [TRENING]

Jesteś aktywna fizycznie oraz zdrowo się odżywiasz, ale wciąż nie możesz się pozbyć zbędnych centymetrów z okolicy bioder? Tiffany Rothe przychodzi z pomocą! Podczas jej ćwiczeń nie tylko spalisz masę kalorii, ale także wysmuklisz nogi, brzuch oraz uda.

Trening Tiffany jest intensywny oraz energiczny. Gwarantujemy także, że będziesz się przy nim świetnie bawić! Uwaga - jej ćwiczenia nie dość, że likwidują boczki, to znacznie poprawiają humor. Trenerka jest wulkanem pozytywnej energii. 

TIFFANY ROTHE - FIT MOTYWATORKA 

Amerykańska trenerka swoją pasję do ćwiczeń zaczęła od trenowania tańca od najmłodszych lat, kiedy miała zaledwie 3,5 roku. Najpierw był jazz, później taniec nowoczesny oraz balet. Tiffany uprawiała także boks, spinning oraz trenowała liczne sztuki walki. W wieku 18 lat zaczęła ćwiczyć i prowadzić własne zajęcia aerobiku. To całkowicie odmieniło jej życie, ponieważ zauważyła, że taka aktywność potrafi zmienić ludzkie życie. Rothe ukończyła studia prawnicze oraz sztuki wizualne, ale to fitness okazał się być jej największą pasją. Jej innowacyjne treningi oraz ich efekty znane są już od przeszło 20 lat! 

- Kiedy kobieta czuje się wysportowana, pewna siebie, silna oraz piękna, z tak pozytywną wibracją jest w stanie zmienić świat! - to życiowe motto trenerki. 

Tak wyglądają 30-dniowe metamorfozy dziewczyn ćwiczących z programami Tiffany Rothe:

TRENING NA BOCZKI TIFFANY

Ten zaledwie 10-minutowy trening potrafi zdziałać cuda. Liczne skłony, skręty oraz skoczne tempo znacznie poprawią wygląd partii w obrębie twojego brzucha i uda. Ćwicz co drugi dzień, a już po miesiącu zauważysz widoczną poprawę!

Trening na talię i boczki Tiffany Rothe

ZOBACZ Trening Mel B. Ćwiczenia na uda

ZOBACZ Trening Mel B. Ćwiczenia na brzuch


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię