21 marca 2017

Eva Mendes. Dieta i trening modelki

Poznaj sekret wyglądu amerykańskiej gwiazdy!

Eva to przepiękna wybranka łamacza kobiecych serc - Ryana Goslinga. 44-letnia aktorka, piosenkarka, projektantka ubrań i modelka zachwyca nie tylko cudownym głosem i talentem aktorskim, ale zgrabnym i jędrnym ciałem. Celebrytka nigdy jednak nie dążyła do rozmiaru zero, tylko do wysportowanej oraz proporcjonalnej i kobiecej sylwetki. 

DIETA EVY MENDES

Gwiazda przede wszystkim zrezygnowała z jedzenia mięsa, na rzecz świeżych oraz bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3 tłustych ryb oraz węglowodanów złożonych, jak np. brązowy ryż. Eva przyznała, że odstawienie produktów zwięrzęcych było zbawienne dla kondycji jej skóry. Dzięki temu jej cera nabrała blasku i jest bardziej promienna. 

Czasami jednak aktorka pozwala sobie na tzw. cheat meal, czyli posiłek, w którego skład wchodzą na co dzień zakazane produkty. Mimo tego, nawet wtedy Eva nie przekracza wartości swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Gwiazda uwielbia słodycze i niestety szybko się od nich uzależnia. Kocha też wszelkie napoje zawierające kofeinę. Nie zapomina także o piciu odpowiedniej ilości wody. 

TRENING EVY MENDES

Gwiazda nie jest może największą miłośniczką chodzenia na siłownię, ale jednak wie, że to właśnie tylko dzięki regularnym ćwiczeniom jej ciało będzie sprężyste. 

- Nie mówię, wow, idę spędzić 2 godziny ćwicząc na siłowni - mówi Eva.

- To jest coś, co jest po prostu ważne w moim planie dnia i wiem, że muszę to zrobić - dodaje.  

Podstawową aktywnością, dzięki której gwiazda spala dodatkowe kalorie oraz zachowuje szczupłą sylwetkę, jest bieganie. Aktorka biega nie tylko na bieżni, ale również po górskich szlakach ze swoim psem. Na siłowni podnosi lekkie obciążenia oraz pracuje z własnym ciężarem ciała. Jak przyznaje jej były trener, Harley Pasternak (trenował między innymi Rihannę), Eva jest bardzo dobra w ćwiczeniach bazujących na mięśniach brzucha. Aktorka nie chce jednak mieć za bardzo sportowej sylwetki, ponieważ uwielbia swoje kobiece kształty. Z łatwością także zgubiła pociążowe kilogramy. Kiedy aktorka stawia sobie cel, skupia się na nim i go realizuje. 

ZOBACZ Anna Victoria pokazała nam na żywo słynny brzuch kiedy siedzi [SCREENY EXCLUSIVE]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię