21 lutego 2017

Jak powinna wyglądać nowoczesna siłownia?

Nowoczesna siłownia nie jest tylko miejscem, gdzie trenujemy i walczymy o realizację swoich postanowień. Jest to miejsce, które musi nieustannie dostosowywać się do potrzeb swoich klientów, które z roku na rok są coraz większe. Na przykładzie klubu Jatomi Fitness mieszczącego się w Złotych Tarasach, pokażemy wam na jakie cechy warto zwrócić uwagę przy wyborze nowoczesnej siłowni.

Jakość ma znaczenie

Jakość siłowni decyduje z całą pewnością o jej nowoczesności i unikalności. Wybierając konkretną siłownię musicie być świadomi i pewni swojego wyboru. W tym artykule przedstawimy wam cztery główne właściwości nowoczesnej siłowni, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Przy wyborze idealnej siłowni dla siebie, zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

1. Lokalizacja i powierzchnia

Lokalizacja to jeden z najważniejszych elementów, które mogą decydować o popularności danej siłowni. Nowoczesne siłownie kładą duży nacisk na atrakcyjną lokalizacją, która dla wielu osób jest ogromnym udogodnieniem. Dużą popularnością cieszą się fitness kluby położone w centrum miast, a także w bezpośrednim sąsiedztwie dużych galerii handlowych. W ostatnim czasie, bardzo popularne stały się kluby fitness, które są częścią dużych centrów handlowych, w których każdego dnia tysiące ludzi robi zakupy. Poza świetną lokalizacją ogromne znaczenie ma całkowita powierzchnia danego klubu. Wybierz klub, który będzie w stanie oferować ci wystarczają powierzchnię na trening. Im więcej metrów kwadratowych, tym więcej możliwości treningowych.

2. Wyposażenie

Wyposażenie klubu fitness to kolejna cecha, którą powinniśmy wziąć pod uwagę w procesie wyboru właściwego dla siebie miejsca. Zwróć uwagę na poziom wyposażenia klubu fitness oraz na jego stan. Sprawdźcie jakość wszystkich maszyn oraz przyrządów, dzięki którym będziecie walczyć o wymarzoną sylwetkę. Bardzo ważną rzeczą jest ilość i jakość konkretnych maszyn. Upewnijcie się, że jest ich wystarczająca ilość i nie będziecie tracić swojego cennego czasu czekając na swoją kolej w kolejce. Rzeczą równie ważną co ilość, jest jakość sprzętu. Zwróćcie uwagę na wiek sprzętu. Stary i wysłużony sprzęt z całą pewnością nie będzie synonimem nowoczesnej siłowni. Nowoczesna siłownia ma na swoim wyposażeniu jedynie nowy i sprawdzony sprzęt najlepszych producentów. Jatomi Fitness w Złotych Tarasach dysponuje specjalnie przygotowaną siłownią dla kobiet, na której czeka specjalistyczny i nowoczesny sprzęt do ćwiczeń. Jeśli nie lubisz trenować razem z mężczyznami, to miejsce zostało stworzone z myślą o tobie. 

3. Dodatkowe atrakcje

Nowoczesne siłownie charakteryzują się nie tylko świetnym wyposażeniem, atrakcyjną lokalizacją, ale także dodatkowymi atrakcjami z których mogą skorzystać jej klienci. Jatomi Fitness w Złotych Tarasach oferuje swoim klientom rozbudowaną strefę relaksu oraz SPA, w której każdy będzie czuł odprężenie po zakończonym treningu. Na uwagę zasługuje  lounge space, w którym możemy spotkać się ze znajomymi, poznać innych ciekawych ludzi oraz zjeść posiłek potreningowy. Częścią tej strefy jest nowoczesna przestań kuchenna, w której każdy może przygotować sobie swój posiłek. Jatomi Fitness w Złotych Tarasach oferuje wszystkim swoim klientom przepiękny widok na samo centrum Warszawy oraz bardzo wygodne leżaki, na których każdy może się zrelaksować.

4. Najlepsze zajęcia fitness

Dobry fitness klub to taki, który swoim klientom może zaoferować szeroki wachlarz zajęć fitness, z którego każdy klient wybierze coś dla siebie. Wśród najbardziej popularnych zajęć fitness możemy wyróżnić: Les Mills, TRX, Power Yoga, Body Balance oraz Fit Girls. Nie należy zapomnieć o zajęciach Cycling, które cieszą się ogromną popularnością. Zajęcia te są świetnym symulatorem jazdy na rowerze, podczas których  razem z instruktorem możesz pokonywać kilometry na nowoczesnych rowerach.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię