18 lutego 2017

Cindy Crawford wciąż zachwyca figurą

Cindy Crawford

Jedna z najbardziej znanych modelek na świecie za dwa dni skończy 50 lat. Ta zjawiskowa eksmodelka może pochwalić się wyjątkową sylwetką, którą zawdzięcza diecie i regularnym treningom. Cindy już od ponad 25 lat regularnie ćwiczy na siłowni.

W ciągu całego tygodnia eksmodelka robi 3 treningi. Oprócz treningu siłowego modelka uwielbia treningi cardio, dzięki którym cieszy się sportową sylwetką i wspaniałą kondycją przez cały rok. Mimo aktywnego trybu życia, Cindy przestrzega założeń zdrowego odżywiania. Unika przetworzonej żywności, gazowanych napojów i nabiału. Przygoda eksmodelki z fitnessem rozpoczęła się w momencie rozwoju jej kariery w modelingu. Cindy zaangażowała się w poszerzanie swojej wiedzy na temat dietetyki i zasad poprawnego wykonywania ćwiczeń. Przez wiele lat eksperymentowała z  wieloma różnymi dietami. Po wielu latach spędzonych na poznawaniu i testowaniu różnych programów dietetycznych modelka stwierdziła, że czuje się najlepiej, gdy jej posiłek składa się: w 25% z białka, 40% z owoców i warzyw i 30% węglowodanów, np. brązowego ryżu. Pozostałe 5 % stanowią zdrowe tłuszcze. 
 

Cindy Crawford jest autorką kilkunastu płyt dvd z programami treningowymi, na których prezentowała swoje autorskie modele treningowe w domu i na siłowni. Jej płyty z ćwiczeniami cieszą się wielką popularnością. Na całym świecie z jej porad skorzystały tysiące kobiet.

 

Jumping into the week like...•

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

 

 

Goals for 2017, part 3: Reminding myself that a strong body equals a strong mind. #TBT @CrunchGym, NYC!

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

 

 

Getting comfy and cozy with @RoomstoGo. @annaannasusu

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

 

 

 

Working off Thanksgiving like...#repost @MeaningfulBeauty.

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię