19 lutego 2017

Trening Mel B. Ćwiczenia na brzuch

10-minutowy trening na płaski brzuch!

Przygoda byłej Spicetki z fitnessem zaczęła się po urodzeniu pierwszego dziecka. Mel B nie była zadowolona ze swojego wyglądu i chciała zgubić nadprogramowe kilogramy po ciąży.

W niedługim czasie została guru fitnessu produkując własne płyty DVD z ćwiczeniami. Dzięki swojemu programowi treningowymi Totally Fit rozkochała miliony kobiet na całym Świecie. Melanie jest szczera w tym co robi i podczas ćwiczeń nie owija niczego w bawełnę. 

ROZGRZEWKA MEL B

Przed ćwiczeniami z gwiazdą koniecznie zrób rozgrzewkę. Pomoże to ograniczyć możliwe kontuzje i przygotuje organizm do dalszych ćwiczeń. Nie będzie łatwo, ale warto popracować nad smukłą i sprężystą sylwetką. Efekty przyjdą szybciej niż myślisz!

ZOBACZ Płaski brzuch jak Shakira [CO ĆWICZYĆ?]


10-MINUTOWY TRENING BRZUCHA

Trening brzucha z Mel B polega na wykonywaniu serii powtórzeń danego ćwiczenia. Jest to trening z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała, ale również dodatkowych przyrządów jak np. hantli, czy półlitrowych butelek wody. Mel B obiecuje, że dzięki temu treningowi pozbędziesz się oponki i fałdek na brzuchu. Ćwicz co drugi dzień oraz zdrowo się odżywiaj, a efekty przyjdą same! Trening trwa tylko 10 minut. 


ZOBACZ 6 warunków, które przybliżą cię do płaskiego brzucha


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię