14 lutego 2017

Walentynkowy trening w parach

Specjalnie dla was przygotowaliśmy wyjątkowy walentynkowy trening, którego autorami są Agata Hincyngier i Patryk Barglik. Zapraszamy wszystkich do wspólnego treningu!  

1. Pompki z partnerem

Ręce rozstaw na szerokości barków. Nogi wyprostuj maksymalnie do tyłu i oprzyj je na palcach stóp. Barki, biodra, kolana i stopy powinny znajdować się w jednej linii. Uginaj łokcie i opuszczaj się w stronę podłogi, patrząc przed siebie. Jeśli nie masz siły utrzymać partnera, może on oprzeć nogi na ziemi, co znacznie zmniejszy ciężar.

2. Wznosy tułowia i nóg w parze

Złapcie się nawzajem za kostki. Niech jedna osoba leży na plecach, a druga z wyprostowanymi ramionami i nogami niech znajdzie się na górze. Wykonujcie powtórzenia tak, aby osoba na górze przyciągała nogi do siebie, a osoba na dole unosiła plecy wypychając nogi partnera.

 

3. Boksowanie

Sprawdź jego mięśnie brzucha. Pamiętaj o zaciśniętych pięściach i kciukach na zewnątrz. Wykonaj jak najwięcej uderzeń w przeciągu 30 sekund. Pamiętaj, że to ćwiczenie nie ma na celu wyrządzenia krzywdy swojemu partnerowi.

4. Brzuszki z partnerem w zwisie

Wskocz na swojego partnera i mocno obejmij go w pasie nogami. Nogi skrzyżuj ze sobą dla lepszej stabilności. Wykonuj pełne ruchy poprzez opuszczenie ciała w dół, a następnie uniesienie w górę klaszcząc w dłonie partnera. Cały czas trzymaj napięty brzuch.

5. Brzuszki z partnerem

Niech Twój partner złapie cię za stopy i ustawi się w podporze przodem. Wykonuj brzuszki nagradzając go buziakami.

6. Couple Flag

Ćwiczenie dla bardziej zaawansowanych, ale nie zaszkodzi spróbować. Niech Twój partner położy się na plecach i złapie cię za nogi. Wychyl się do przodu jak gwiazda Titanica w momencie, kiedy partner wykorzystując dźwignię wyprostuje nogi i zacznie je powoli opuszczać.

 

TRENING PRZYGOTOWALI
Agata Hincyngier i Patryk Barglik - twórcy strony
www.deepbreath.pl
Zdjęcia: Marcin Klaban

Makijaż: Paulina Charchalis beauty artist


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię