14 lutego 2017

8 sekretów urodowych Lindy Evangelisty

Zobacz, jak 51-letnia modelka dba o swoje ciało!

Supermodelka, która lata świetności na wybiegach miała razem z Naomi Campbell w latach 90-tych, wciąż wygląda rewelacyjnie! Zobacz jej sekrety na uzyskanie takiej figury. 

1. Modelka nigdy nie robiła treningów kardio, ponieważ ich nie lubi. Ma nawet w domu maszynę do wiosłowania. Czasem ćwiczy na niej 2-3 minutowe interwały. Jej sekretem na utrzymanie zgrabnej sylwetki jest rozciąganie ze swoim trenerem personalnym, Michaelem Oldenem. 

2. Nie uważa, że trzeba stosować jakąś szczególną dietę. Sama po prostu zdrowo się odżywia. Jako matka nie pozwala swojemu dziecku na jedzenie fast foodów, czy słodyczy, ale jeśli raz w tygodniu zjedzą całą rodziną pizzę, to nie uważa tego za coś złego. 

3. W menu Lindy znajdziemy: awokado, siemię lniane, olej kokosowy, warzywa, ziarna oraz konopie. Nie jest za to fanką owoców. 

 

 

 

4. Z roku na rok nakłada na siebie coraz mniej kosmetyków.  Modelka uważa, że używanie za wielu kosmetyków może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Lepiej wybrać 5 ulubionych produktów, w tym jeden krem na dzień, na noc oraz balsam, niż codziennie je zmieniać. Na sesjach zdjęciowych często prosi o nakładanie jak najmniej specyfików. 

 

5. Linda nie dała się zwariować i nie wstydzi się swoich zmarszczek. Nie wstydzi się także tego, że kiedyś stosowała botoks. Teraz jednak, już by się na taki zabieg nie zdecydowała. 

6. Modelka uwielbia zmieniać fryzury i sprawia jej to frajdę. Eksperymentowanie z włosami może znacznie poprawić samopoczucie! 

 

 

@SuperBowl #sb49 #UniversityofPhoenix @Patriots @SeaHawks

Post udostępniony przez Linda Evangelista (@lindaevangelista)

 

 

7. Linda uważa, że najlepsze światło do nakładania makijażu to właśnie światło dzienne. Uważa, że wiele dziewczyn nie zdaje sobie sprawy jak wygląda ich podkład po wyjściu ze sztucznego oświetlenia. 

 

8. Supermodelka radzi także, żeby nigdy nie zapominać o kremie z filtrem! 

ZOBACZ Sekret diety: Madonna


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię