13 lutego 2017

Sekret diety: Demi Moore

Ma 54 lata, a jest w doskonałej kondycji!

Mama 3 dzieci zachwyca figurą! Aktorka nie zaprzecza, że to zasługa reżimu treningowemu oraz ścisłej diecie. Jej rola i niesamowita figura w filmie Striptiz przeszła do historii! 

Demi unika mięsa. Jej dieta w większości składa się z organicznych warzyw i owoców. Je również pełnoziarniste makarony, brązowy ryż oraz słodkie ziemniaki. Unika nabiału, ale czasem wypije chude mleko. 

Trening Demi Moore

Demi ma swojego trenera osobistego, z którym współpracuje od wielu lat. Gregory Joujon-Roche prowadzi w Hollywood także słynne miejsce z organicznymi koktajlami i surowym cateringiem oczyszczającym. Aktorka jest tam stałym gościem. 

Przygotowując się do roli potrafi być bardzo zaangażowana, ćwicząć nawet do 3 godzin dziennie. Uwielbia biegać po plaży, uprawiać jogę, ćwiczyć siłowo na maszynach oraz tańczyć. Na treningach skupia się na ćwiczeniach nóg, ramion oraz brzucha. 

źródło: kozaczek.pl 

Poniżej jej niesamowita figura 20 lat temu w filmie G.I Jane. Widać silną muskulaturę oraz zarysowaną sylwetkę. 

źródło: pinterest.com 

Widać, że Demi na diecie roślinnej czuje się bardzo dobrze. Chociaż po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem przeszła lekkie załamanie nerwowe, chudnąc dodatkowe kilogramy, to wróciła już do zdrowia i doskonałej formy. Jako 54-latka wygląda bosko! 

ZOBACZ Dieta i trening Jessici Mercedes [FOTO]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię