13 lutego 2017

Sekret diety: Jennifer Aniston

48-letnia gwiazda cały czas zachwyca wyglądem!

Jak ona to robi, że mimo napiętego grafiku wciąż zachwyca szczupłą sylwetką? Wiele młodych dziewczyn może pozazdrościć jej takiego wyglądu. 

Jennifer nie miała nigdy problemów ze swoją figurą. Długie nogi, zgrabna pupa, lśniące włosy oraz promienna cera to jej największe atuty. 

 

Have a nice weekend #jenniferaniston

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jennifer Aniston (@jenniferjaniston)

 

Aktorka z samego rana wypija ciepłą wodę z cytryną. Później idzie na szybki spacer z psami. Na śniadanie zjada jajka z awokado, olejem kokosowym i pełnoziarnistym tostem. Zazwyczaj zaraz po nim idzie na siłownię, nie zapominając o półlitrowej butelce wody. Gwiazda wypija w sumie około 2.5 litra wody dziennie. Jennifer chętnie też biega. 

Kiedy Aniston przytyła parę dodatkowych kilogramów, poradziła sobie z nimi stosując dietę 9:1. Przez 90% czasu jadła zdrowe posiłki, a przez pozostałe 10% pozwalała sobie na małe grzeszki. Gwiazda nie jada w ogóle słodyczy. 

Trening Jennifer Aniston 

Jennifer nie może uprawiać jogi, ponieważ ma problemy ze stawem biodrowym. Zazwyczaj najpierw robi 20-30 minut kardio, a później godzinny trening siłowy metodą The Bar Method, która polega na ćwiczeniach wysmuklających i rzeźbiących całe ciało.

Dbanie o wygląd  

Sekretem gwiazdy jest to, że często chodzi bez makijażu. Szczególnie podczas lotu samolotem. Dzięki temu jej skóra oddycha i nie ma problemu z zatykającymi się porami. 

ZOBACZ Dieta i trening Jessici Mercedes [FOTO]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię