10 lutego 2017

Liczy się każda nanosekunda z NANO 7 i Reebok Activchill

Dawaj z siebie wszystko nawet w najtrudniejszych warunkach z nową kolekcją treningową od Reebok! W sklepach od 6 lutego!  

Liczy się każda nanosekunda z NANO

Buty Reebok Crossfit ® Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze spośród wszystkich dotychczasowych edycji Nano. Udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocniony zapiętek gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu, a wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów. 

Poczuj chłód z ACTIVCHILL

Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży treningowej z efektem chłodzącym ACTIVCHILL oraz udoskonalone buty NANO 7. Taki zestaw to gwarancja dobrze wykonanego treningu, jeszcze większa moc, a przy tym przyjemne uczucie komfortu. Przekonała się już o tym Joanna Jędrzejczyk, ambasadorka marki Reebok, która podczas bardzo intensywnych ćwiczeń daje z siebie wszystko. Dlatego też potrzebuje zestawu treningowego, który nie powstrzyma jej w działaniu, umożliwi walkę do końca, a w najtrudniejszych momentach pozwoli… przyspieszyć.

Dzięki zastosowaniu technologii ACTIVCHILL, ubranie zyskuje na „oddychalności" i daje uczucie chłodu, które pozwala dawać z siebie jeszcze więcej w każdych warunkach. Technologia ACTIVCHILL to pentagonalne włókna zwiększające przepływ powietrza i dbające o optymalne chłodzenie. To także technologia Speedwick, która odprowadza pot z powierzchni skóry. Lekka konstrukcja odzieży zapewnia maksymalną swobodę ruchów

Reebok Challenge

Każdy, kto przez kilka najbliższych weekendów odwiedzi sklepy Reeboka w centrach handlowych Arkadia w Warszawie, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Posnania w Poznaniu oraz w Galerii Krakowskiej, będzie mógł sprawdzić na własnej skórze nowości marki. Na odwiedzających czekać będą trenerzy, którzy zachęcać będą do testowania kolekcji ACTIVCHILL oraz butów NANO 7 i wykonania trzech ćwiczeń Reebok Challenge Crossfit ® po 7 powtórzeń każde. Następnie trenerzy przedstawią funkcjonalności odzieży oraz obuwia, a po wykonaniu ćwiczeń każda osoba otrzyma opaskę Reebok.

 

Szczegółowy terminarz Reebok Challenge:

•   Warszawa, Reebok Arkadia: 10-12.02.2017 oraz 17-19.02.2017

•   Bydgoszcz, Reebok Zielone Arkady: 10-12.02.2017 oraz 17-19.02.2017

•   Kraków, Reebok Galeria Krakowska: 10-12.02.2017 oraz 17-19.02.2017

•   Poznań, Reebok Posnania: 24-26.02.2017 oraz 03-05.03.2017


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię