7 lutego 2017

Oczyść swój organizm z toksyn w 3 dni

Tags: detoks toksyny
Usuń ze swojego jadłospisu przetworzone jedzenie, unikaj niezdrowych przekąsek i przez trzy dni korzystaj z poniższych wskazówek. Dzięki temu oczyścisz swój organizm z toksyn, a także poprawisz jakość swoich włosów i skóry.

Detoks organizmu w 3 dni:

1) Unikaj nabiału na 3 dni przed rozpoczęciem detoksu (organizm dłużej trawi produkty mleczne). W dniu poprzedzającym rozpoczęcie procesu usuwania toksyn, wypij moczopędną herbatę, dzięki której szybciej pozbędziesz się szkodliwych substancji.

2 )Każdego dnia wypij przed śniadaniem wodę z cytryną. Na ½ szklanki wody dodaj sok wyciśnięty z 2 cytryn. Po śniadaniu wypij szklankę świeżo wyciśniętego soku z ananasa lub grejpfruta. Owoce te bogate są w przeciwutleniacze.

3) Pomiędzy pierwszym posiłkiem a obiadem wypij szklankę soku marchewkowego. Ważne jest żeby był to sok wyciśnięty ze świeżych warzyw.

4) Przez trzy dni podczas obiadu pij szklankę świeżego soku. Do jego wykonania będziesz potrzebować takich warzyw i owoców jak: buraki, awokado, banany i zielone warzywa liściaste. Sok ten jest bogactwem potasu, który odgrywa kluczową rolę w procesie oczyszczania naszego ciała.

5) Przed kolacją wypij specjalnie przygotowaną herbatę, której zadaniem będzie oczyszczenie naszego nosa i zatok ze śluzu. Żeby ją przygotować będziecie musieli zaopatrzyć się w imbir, miętę pieprzową oraz owoce dzikiej róży.

6) Bezpośrednio przed snem wypij szklankę świeżego soku żurawinowego, który jest silnym przeciwutleniaczem.

Powyższy proces powtórz prez dwa kolejne dni.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię