6 lutego 2017

Plan na start. Kalendarz motywacyjny na 30 dni z Siostrami Bukowskimi

Wydanie specjalnie SHAPE już w sprzedaży!

Chcesz schudnąć lub poprawić coś w swoim wyglądzie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomoże Ci w tym nasze wydanie specjalne z Siostrami Bukowskimi! Dieta, treningi oraz teksty motywacyjne na każdy dzień, które przybliżą Cię do Twojego celu. Zobacz, co znajdziesz w środku! 

Dziennik treningów oraz diety pomoże Ci wytrwać w postanowieniach i będziesz mogła na bieżąco monitorować swoje postępy. Gwarantujemy, że po 30-stu dniach zobaczysz różnicę nie tylko w swoim wyglądzie, ale również, co najważniejsze, w samopoczuciu. 

Siostry Bukowskie dodatkowo podzieliły się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zmian w życiu i motywacją do aktywnego spędzania czasu.

- Twoim największym wsparciem, a jednocześnie największą przeszkodą, jesteś Ty sama - motywują Pati i Marsi. 

- Tworząc ten kalendarz, chciałyśmy podzielić się z tobą naszymi sposobami na polubienie siebie - dodają Siostry Bukowskie. 

 

 

Dzień Dobry Przybywamy z pomocą wszystkim, które potrzebują motywacji. Poniedziałek zaczynamy pozytywnie, z gotowym planem na start ️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Siostry Bukowskie (@siostrybukowskie)

 

Wydanie specjalne SHAPE z Siostrami Bukowskimi znajdziesz na półce w sklepie, supermarkecie, kiosku oraz innych dobrych punktach sprzedaży prasy. 

A Ty masz już swój plan na start? 

Jeśli tak, podziel się tym na Instagramie oznaczając @SHAPE.pl oraz dodając #plannastart! 

ZOBACZ Trening z Siostrami Bukowskimi [10 ĆWICZEŃ]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię