2 stycznia 2018

Trampolina fitness Crivit z Lidl [SHAPE TESTUJE]

Zobacz, jak się na niej skacze!

Kiedy do redakcji SHAPE przyszedł wielki karton, byłam bardzo zaciekawiona, jaka niespodzianka czeka w środku. Okazało się, że to Lidl przysłał nam do przetestowania nowy, fitnessowy gadżet, czyli... piękną, pełnowymiarową trampolinę. Zobacz jak, krok po kroku, sobie z nią poradziliśmy!  

Montaż trampoliny Crivit z Lidla 

Pierwszy etap składał się oczywiście z rozpakowania i złożenia sprzętu. Warto dodać, że skręcenie trampoliny wcale nie jest takie trudne i każdy powinien poradzić sobie samemu w domu. Nie potrzebowałam do tego żadnych dodatkowych narzędzi. W zestawie z trampoliną dołączona była także płyta DVD z treningiem oraz skarpetki antypoślizgowe. Całą akcję rozpakowywania można było podejrzeć na naszym Instastory SHAPE.pl (zachęcamy do śledzenia naszego Instagrama!). 

Montaż składał się z rozłożenia na podłodze do góry nogami głównej części trampoliny, czyli ramy z naciągniętą siatką o średnicy 112 cm, oraz wkręceniu sześciu antypoślizgowych nóżek i uchwytu, który pomaga utrzymać równowagę podczas skakania. Trzeba przyznać, że jak na niecałe 15 minut pracy, wygląda dość imponująco.

Trampolinę można także łatwo przemieścić do innego pomieszczenia, wystarczy odkręcić rączkę. Dodatkowym atutem jest jej ciężar, ponieważ sprzęt nie jest ciężki. My "dotoczyliśmy" nasz gadżet do studia foto.  

Skoki na trampolinie fitness marki Crivit

Trampolinę ustawiliśmy w naszym studio na drewnianej podłodze. Muszę przyznać, że gadżet jest bardzo stabilny i mocno trzyma się podłoża. Obawiałam się, że może się przemieszczać, ale taka sytuacja nie miała jednak miejsca. To ogromny plus, ponieważ na trampolinie czułam się bezpiecznie. Ważną zaletą jest także możliwość zmiany wysokości uchwytu. Ja, ze względu na swój średni wzrost, dostosowałam go na najniższy poziom. Do wyboru są aż 3 wysokości. Same skoki sprawiały naprawdę sporą frajdę. Podskoki obunóż w bok, czy na zewnątrz siatki dały niezły wycisk. Taki trening nie tylko pomoże nam się mocno spocić, ale wzmocni organizm i sprawi, że poczujemy mięśnie całego ciała.  

 

Podsumowanie testu trampoliny fitness Crivit z Lidla

Moje ogólne wrażenie mogę ocenić na duży plus. Było to ciekawe doświadczenie oraz świetna przerwa w oderwaniu się od monitora. Koleżanki z redakcji również podeszły do naszego nowego sprzętu z entuzjazmem. Trampolina na pewno nie będzie stała zakurzona w kącie. 

Szukasz nowych wrażeń podczas treningu? Skacz na trampolinie. Podczas godzinnych zajęć można spalić nawet 800 kcal!

Trampolina fitness Crivit dostępna jest w wybranych sklepach Lidl

Cena: 149 zł

 

ZOBACZ Jak szybko i skutecznie schudnąć 10 kg


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię