19 stycznia 2017

3 ćwiczenia, które sprawią że twoje pośladki ZAPŁONĄ!

Sexy pośladki gwarantowane!

Szukasz ćwiczeń pozwalających powalczyć o kształtną i jędrną pupę? Sprawdź zestaw 3 super ćwiczeń Kasi Bigos na pośladki.

1. Wejście na podest

Pośladki uwielbiają schody i dodatkowe obciążenia. Jeśli ćwiczysz na siłowni, możesz wykorzystać ławkę. W domu - stabilnie opartą o ścianę, kanapę lub krzesło. Załóż na kostki dodatkowe obciążniki. Wejdź na podest jedną nogą i jednocześnie unoś drugą w tył, napinając pośladek. Wykonaj 25 powtórzeń na jedną a następnie na drugą nogę. Powtórz w 3 seriach.

2. Goblet squat do sumo squat z kettlebell

To ćwiczenie aktywuje do pracy wszystkie partie mięśni pośladkowych. Ustaw się w pozycji do przysiadu, trzymając odważnik kettlebell przy klatce piersiowej. Zejdź w głęboki przysiad (plecy proste, brzuch napięty). Będąc na dole napnij poślaki i wróć do pozycji wyjściowej. Następnie stań szerzej, opuść ręce z odważnikiem i zejdź w przysiad sumo. Wykonaj 15 powtórzeń podwójnych przysiadów. Powtórz w 3 seriach.

3. Przysiad bułgarski ze sztangą

Z odpowiednio dobranym obciążeniem ćwiczenie to daje w kość i doskonale aktywuje pośladki, a przy okazji także mięśnie nóg. Pod wieloma względami jest skuteczniejsze niż zwykły wykrok. Załóż sztangę na barki i oprzyj nogę zakroczną na podeście lub ławce. Nstępnie zejdź w dół. Pilnuj by kolano nogi podporowej nie uciekało do przodu. Podczas pracy nie pochylaj się do przodu. Wykonaj 12 - 15 powtórzeń na każdą nogę. Całość powtórz w 3 seriach.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię