23 stycznia 2017

Metamorfoza Hilary Duff

Jak wróciła do formy po ciąży?

Kiedyś filigranowa nastolatka, teraz wysportowana i umięśniona fit mama. Hilary Duff podczas ciąży przybrała sporo nadprogramowych kilogramów. Z początku ciężko było się ich pozbyć, ale dzięki wytrwałości i regularnym treningom oraz zbilansowanej diecie widać spektakularne efekty. Teraz aktorka zachwyca niesamowitą figurą i aktywnie spędza czas ze swoim dzieckiem. 

Gwiazda ma niestety tendencję do tycia. Jednak zaraz po urodzeniu dziecka nie wpadła w manię odchudzania, tylko krok po kroku, powoli pracowała na sylwetkę sprzed ciąży. Postawiła na zdrową dietę oraz codzienną aktywność fizyczną.

 

Oh what you do to me. #greatmothersday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilary Duff (@hilaryduff)

 

Dieta Hilary Duff

Najważniejszym posiłkiem aktorki jest śniadanie. Zazwyczaj jest to owsianka z masłem migdałowym, awokado z tostem pełnoziarnistym albo ekologiczne płatki zbożowe. Uwielbia też wszelkiego rodzaju koktajle z selerem, jabłkiem, gruszką, szpinakiem, bananem, pietruszką i cytryną. 

Caught this today spear fishing!!! the only reason I don't feel terrible is because I'm eating it for lunch

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilary Duff (@hilaryduff)

 

Na lunch Hilary wybiera zielone sałatki z kurczakiem, indykiem lub rybą. Uwielbia także frytki z pieczonych batatów. Wieczorem zazwyczaj zajada się stekiem wołowym z brzoskwinią lub grillowanym ananasem. Skończyła także z nocnym podjadaniem. Dzięki temu naczyła się pić zieloną herbatę. 

 

Hawaii was so wonderful.... Was so cool too have lukie out on a board in the ocean. #memoriestolastalifetime #littlebravery ️

Film zamieszczony przez użytkownika Hilary Duff (@hilaryduff)

 

Aktorka wykluczyła także ze swojej diety alkohol. Okazjonalnie pije lampkę czerwonego wina. 

 

Trening Hilary Duff

Gwiazda uwielbia urozmaicać swoje treningi. Zaczynała od boksu i ćwiczeń siłowych, potem zaczęła trenować taniec, uprawiać wspinaczkę, pilates oraz jogę. Chętnie ćwiczy też na maszynach kardio na siłowni. Jej ulubionym są ruchome schody. Ogólnie ćwiczenia fizyczne nie są jej mocną stroną i Hilary potrzebuje sporej dawki motywacji, żeby wybrać się na trening. Młoda mama jednak wie i zdaje sobie z tego sprawę, że poprzez uprawianie sportu nie tylko otrzyma ładny wygląd, ale także siłę i zdrowie, żeby opiekować się swoim synkiem. 

Trening na siłowni opierał się głównie na ćwiczeniach z piłką lekarską, wyskokami i martwym ciągu. Każdy trening rozpoczynała oraz kończyła kilkunastominutową sesją kardio. 

 

A little @aktinmotion in CALI ️ @tucker_alissa kicked my ass! Feels good to be back

Film zamieszczony przez użytkownika Hilary Duff (@hilaryduff)

 

Gwiazda przyznała także, że nie podobało się jej, kiedy inni ludzie komentowali jej tuszę. Zdawała sobie z tego sprawę, że ma więcej ciała, jednak negatywne komentarze sprawiały jej przykrość. 

Hilary Duff dzięki ćwiczeniom i diecie schudła łącznie 12 kg. 

 

@risenation crushed me

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilary Duff (@hilaryduff)

 

ZOBACZ Jakie produkty wykluczyła Anna Lewandowska w ciąży? [WIDEO]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię