13 stycznia 2017

Lewandowska, Litwiniuk, czy Kępka?

Która prekursorką ćwiczeń w ciąży?

Moda na trening w ciąży zapanowała w najlepsze. Trenerki fitness prześcigają się w pomysłach chcąc dodać swoje pięć groszy i w jakikolwiek sposób zaistnieć w fitmamowym szale. Jak jest naprawdę? 

Najpierw zrobiło się głośno o Katarzynie Kępce, która urodziła swoje pierwsze dziecko, trenując prawie do ostatnich dni przed samym porodem. 

 

Girl Power #fightforyourright #czarnyprotest #havetobestrong #female #power #freedom

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Kępka (@katarzyna_kepka)

 

ZOBACZ Katarzyna Kępka trenuje w 9-tym miesiącu ciąży [FOTO]

W międzyczasie okazało się, że mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym, Natalia Gacka również jest w ciąży i także nie odmawia sobie treningów i aktywnie spędza czas. 

 

Później zrobił się prawdziwy szał, kiedy okazało się, że najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, Anna Lewandowska również jest w ciąży. Każdy śledzi jej dietę oraz chce znać treningi, które wykonuje będąc w błogosławionym stanie. 

 

Backstage Kolejny program treningowy nagrany Projekt spójny nie tylko z przepięknym czasem w jakim się teraz znajduję, ale przede wszystkim z moim profilem zawodowym trenera. Przygotowuję dla Was, Drogie przyszłe mamy 6 treningów, które pomogą zachować formę fizyczną podczas tego wyjątkowego okresu w życiu. Zadbajmy nie tylko o siebie, ale i o komfort maluszka. Co do mojego BRZUCHA - wielu z Was prosi o coraz częstsze pokazywanie go… Kochani czy nie uważacie tak jak ja, że byłoby tego za dużo? Media nie zostawią tematu, a ja z wcale nie chce wyskakiwać Wam, ani sobie z lodówki (już mnie nie ma️) Naturalną sprawą jest, że podczas publikowanych jakichkolwiek zdjęć będzie się pojawiał to tu to tam ️ Pozwólcie, że mój brzuch pozostawię nie do oceny innym - niech sobie spokojnie rośnie - bo czy mały, czy duży, czy wąski, czy szeroki - nie ma to żadnego znaczenia!!!! Korzystajmy ze swoich doświadczeń i wymieniajmy się nimi! ️ Niech pozytywna MOC będzie z nami Pamiętajcie, że mój profil nie zamyka się jedynie do tematu ciąży Dalej realizuję się jako trener, dietetyk czy coach! Efekty mojej pracy już niebawem. ZAINTERESOWANYCH zapraszam na moje profile social media oraz bloga! Ps. Tak, czuję się świetnie - dziękuję wszystkim za tysiące miłych i ciepłych słów! ️️️#healthypreganant #pregnantworkout #pregnant #6months #healthyplanbyAnn #AnnaLewandowska #fotoztelefonu @martawojtal

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

ZOBACZ Ania Lewandowska nagrywa programy treningowe dla kobiet w ciąży

Od czego jednak to wszystko się zaczęło? 

Przypomnijmy, że Edyta Litwiniuk, mama dwójki córeczek zajmuje się tematem oraz szkoleniami ćwiczeń w ciąży od przeszło 5 lat. Zaczęła interesować się tym zagadnieniem, kiedy sama była właśnie w swojej pierwszej ciąży.  To u niej szkoliły się gwiazdy i to ona wymyśliła swój autorski program Pregnicious Program Edyta Litwiniuk. 

 

 

Twój brzuch - Twoja sprawa. Przypominający post na blogu http://edytalitwiniuk.pl/?p=1155. W dobie internetu można zwariować, widząc metody dochodzenia do formy po ciąży. Ostatni hit odsysanie wód płodowych, bo brzuch był za wielki!!!! Obserwuję przeróżne profile fitmam, które pokazują jak ćwiczyć podczas ciąży. Czasem aż zamieram z niepokoju. I tu pojawia sie pytanie czy liczy się dla tych kobiet zdrowie ich dziecka? Ja cały czas apeluję o rozsądek. Naprawdę nic nie musimy nikomu udowadniać. A do formy można wrócić.Mało tego można mieć ciało jakiego nigdy się nie miało. Tylko to trwa... To jest proces. Jak wszystkie inne. Szanujmy swoje zdrowie i naszych pociech #motheroftwo #passion #motivation #strong #shape #shapemagazine #aktywnamama #gymfreak #fitmama #fitmom #personaltrainer #gym #gymfreak #fitgirl #fitnesssport #sport #fitness #instapic #instahappy #workout #training #edytalitwiniuk #triathlon #running #runninggirl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Edyta Litwiniuk (@edytalitwiniuk.pl)

 

Edyta od wielu lat prowadzi szkolenia z aktywności fizycznej kobiet w ciąży, na których uczyła między innymi Anię Lewandowską oraz Adriannę Palkę, ówczesne autorki programu FriendsTraining. 

 

 

Szkoliły się także u niej między innymi: Kasia Wolska, Ania Dziedzic, czy Ania, autorka bloga Panna Anna Biega. Trenowały z nią także Paulina Sykut-Jeżyna oraz Zofia Ślotała.

 

 

 

 

ZOBACZ Trening w ciąży Edyty Litwiniuk Pregnicious Program [CZĘŚĆ 1]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię