12 stycznia 2017

Iskra Lawrence [FIT MOTYWACJA]

Jej krągła pupa jest hitem Internetu!

Ma ponad 3 miliony fanów na Instagramie oraz prawie milion an Facebooku. Modelka plus size nie przejmuje się opinią o swoich bardziej kobiecych kształtach i chętnie dzieli się zdjęciami w bikini. Iskra stworzyła swój własny hasztag, który ma na celu promowanie prawdziwych kobiet w Internecie #everyBODYisbeautiful. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje, żeby jeszcze bardziej pdkreślić atuty swojej figury.

 

Iskra Lawrence przy wzroście 1,75 m waży 87 kg i wcale jej to nie przeszkada. Jest ambasadorką Amerykańskiego Narodowego Stowarzyszenia Zaburzeń Odżywiania. Promuje zdrowe podejście do życia, które wyklucza porównywanie się do wyglądu innych kobiet. Iskra uważa, że piękno można odnaleźć w każdym rozmiarze i to niekoniecznie tym XS. 

 

26-latka Brytyjka trenuje minimum 3 razy w tygodniu. Łączy treningi siłowe z tymi kardio. Ulubionym ćwiczeniem modelki są przysiady.  

 

Hey Pittsburgh ... wearing @aerie leggings #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika i s k r a (@iskra)

 

 

good morning Austria #iskralawrence #everyBODYisbeautiful no retouching

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika i s k r a (@iskra)

 

Jako jedna z niewielu, Iskra nie ma ciśnienia na trening zaraz przed jakąkolwiek sesją zdjęciową. Uważa, że na ciało, które obecnie posiada, zbyt długo pracowała i jeśli nie ma ochoty, nie musi wymagć od siebie czegoś, czego nie musi zrobić. 

 

Iskra zawsze uważa na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Woli zrobić mniej powtórzeń, ale takich, które są w 100% dobrze wykonane. 

 

 

 

ZOBACZ Karolina Szostak motywuje w bikini


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię