5 stycznia 2017

Tip dnia: Zainwestuj w siebie

Zdrowy egoizm przyniesie wiele pozytywnych efektów!

Tags: psyche kobieta
Jedna godzina to tylko 4% z 24 godzin, które codziennie dostajemy od życia. Przez tę godzinę po protu pomyśl tylko o sobie! Myślisz, że to egoistyczne podejście? Nic bardziej mylnego.

Od jak dawna myślisz o maseczce na twarz, którą dostałaś od koleżanki na urodziny, a może pedicure, czy wizyta u fryzjera, na którą nie możesz się od miesiąca zebrać? Zawsze marzyłaś o profesjonalnym masażu czekoladą lub gorącymi kamieniami? Rzuć wszystko, zadzwoń i się na niego zapisz.

Pomyśl w końcu o sobie i po prostu to zrób. Zostaw dzieci pod opiekę mężowi, zadzwoń do najlepszej przyjaciółki i działaj. Wyłącz telefon i spędź tę godzinę relaksując się w saunie lub wyciskając siódme poty na siłowni. Zadbaj o włosy, skórę, paznokcie i olśniewaj promiennym wyglądem. Zobaczysz, że o wiele częściej będziesz się uśmiechać, twoja cera nabierze blasku, a błahe problemy znikną w niepamięć.

Naukowcy potwierdzają, że tak spędzony czas, zaowocuje o wiele lepszym nastrojem w ciągu całego dnia oraz lepszym poczuciu własnej wartości. Będziesz nie tylko lepszą dziewczyną, żoną i matką, ale o wiele łatwiej i bezstresowo wykonasz swoje obowiązki w pracy.

Korzystaj z życia, ponieważ po to ono jest!

ZOBACZ 5 porad, żeby wytrwać w noworocznych postanowieniach


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię