2 stycznia 2017

ELLIE GOULDING - tak wygląda jej wyszczuplający trening

Zobacz, jak piosenkarka łączy swoje dwie największe pasje!

Chyba wszyscy znają największe muzyczne hity Ellie. Okazuje się także, że oprócz śpiewania, dziewczyna uwielbia trenować boks, jogę i pilates oraz ćwiczyć na siłowni. Nie boi się potu i zmęczenia oraz tego, że ma ciało normalnej kobiety.

Piosenkarka nie musi optycznie się wyszczuplać, ani nie robi sztucznie pozowanych zdjęć na siłowni. Ellie czuje się pewnie we własnym ciele, takim jakim ono jest. Wierzymy, że zmotywuje nie jednego z Was!

Gwiazda uwielbia trenować na wolnych ciężarach oraz taśmach TRX. Chętnie też relaksuje się w saunie, czy wzmacnia organizm w kriokomorze. Na pewno takie zabiegi przynoszą doskonałe skutki podczas wielogodzinnych koncertów. 

Jednak to sztuki walki, zaraz po muzyce, są jej największą pasją! Na pewno nie spodziewałeś się, że Ellie zna takie sztuczki. 

ZOBACZ Jak Maffashion utrzymuje taką figurę? [FOTO]

Drobna blondynka poradziłaby sobie chyba z każdą nieproszoną osobą na swej drodze. Raczej nie potrzebuje dodatkowej ochrony ;) 

Warto wziąć z Ellie przykład, bo dziewczyna pokazuje, że nie tylko ćwiczy dla ładnego wyglądu, ale przede wszystkim żeby być silną i samodzielną kobietą!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię