22 grudnia 2016

Michał Karmowski zaskoczył wszystkich swoim filmem

Znany kulturysta spotkał się ze swoim hejterem

Znany kulturysta - Michał Karmowski postanowił poznać swoim internetowych hejterów. Jednego z nich odszukał i nagrał film, który w przeciągu doby obejrzało ponad 700 tysięcy osób.

Wczorajszy film Michał Karmowski rozpoczął w inny sposób niż zwykle. Na początku filmu możemy usłyszeć, że nagranie nie będzie poświęcone diecie, suplementacji ani treningowi. W opublikowanym na Youtube filmie możemy zobaczyć Michała Karmowskiego w towarzystwie młodego chłopaka o imieniu Maks. Jak się później okazało, nastolatek obrażał w Internecie Michała i jego rodzinę.

Michał Karmowski 10 miesięcy temu poinformował swoich fanów, że zamierza wkroczyć na drogę sądową z osobami, które obrażają jego rodzinę. Konsekwencją tych słów było zgłoszenie do prokuratury sprawy autora fanpage’a „Jaglak”, na którym notorycznie obrażano nie tylko samego Michała, ale także jego całą rodzinę. Kulturysta odnalazł autora strony i skierował pozew do sądu o odszkodowanie. Michał Karmowski zrezygnował jednak z odszkodowania z uwagi na trudną sytuację materialną rodziców Maksa. Postanowił, że zamiast odszkodowania chłopak musi przepracować 400 godzin w hospicjum oraz nagra film, który będzie przestrogą dla innych osób promujących nienawiść w Internecie.

O filmie Michała Karmowskiego zrobiło się bardzo głośno. Tysiące ludzi udostępniło ten film na swoich mediach społecznościowych, a największe dzienniki internetowe  umieściły go na głównych stronach.  


>>Zobacz film Michała Karmowskiego<<

 

 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię