9 grudnia 2016

Slow Weekend #6

Kupuj Lepsze Prezenty

Tags: slow weekend
Już 10 i 11 grudnia odbędzie się największa impreza lifestylowa w Polsce, gromadząca polskich twórców nurtu Slow. Slow Weekend ponownie odbędzie się w Soho Factory – który jest oficjalnym partnerem tej imprezy. Hasłem przewodnim świątecznej edycji jest Kupuj Lepsze Prezenty – wytwarzane w Polsce, w limitowanych seriach, wykonane z najlepszej jakości materiałów, wspierające lokalne społeczności. 

#KupujLepszePrezenty

W trzech industrialnych halach swoje produkty zaprezentuje około 350 wystawców. Wśród nich znajdą się polscy projektanci mody damskiej i męskiej, biżuterii i akcesoriów, wytwórcy naturalnych kosmetyków, lokalni producenci jedzenia, food trucki, kreatorzy designu czy księgarnie. Nie zabraknie również produktów dla najmłodszych, min. ubrań, dodatków, gier czy zabawek. Najmłodsi moga liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci placów zabaw i stref edukacji.

Po raz pierwszy na Slow Weekendzie powstanie Strefa Zwierzaka, której partnerem jest Petcetera. Dzięki temu udane prezenty otrzymają w tym roku również czworonożni przyjaciele. Osoby, które nie posiadają zwierząt będą mogły za to wesprzeć fundację Psygarnij. Na wydarzeniu odbędzie się zbiórka karmy oraz polarowych kocy dla psich schronisk oraz azyli.

Slow Weekend to nie tylko zakupy, ale także coś dla ciała i zdrowia. Organizatorzy zaplanowali dla wszystkich odwiedzajacych nie lada gratkę, którą będzie trening z Magdą Woszczak - Paprocką, którą kilka dni temu zdoby tytuł Trenera Roku magazynu Shape. Na trening zapraszamy w niedzielę od 13.30 do 16.30.

Przez dwa dni imprezy na odwiedzających czeka wiele darmowych atrakcji. Antresola w hali nr 15 zamieni się w strefę jogi. Goście wydarzenie będą mogli poznać jej praktyczne jak i teoretyczne aspekty. Nie zabraknie usług kosmetycznych oraz relaksującego masażu tajskiego.

Na poszukujących lepszych prezentów czeka również wiele motywów świątecznych: producent maszyn do szycia Juki zaprasza na warsztaty szycia worków na prezenty oraz ozdób choinkowych, Frisco.pl - supermarket online podpowie jak zamienić godziny spędzane w hipermarketach na to, co przed świętami najważniejsze. Dodatkowo Rihhno proponuje malowanie drewnianych zawieszek na choinkę, a Bazgrołaki warsztaty projektowania materiałowych toreb z motywami świątecznymi.  O odpowiednią oprawę muzyczną zadba partner Slow Weekendu – Radio Zet Chilli. Wszystko w niespiesznej atmosferze Slow, wśród polskich wystawców.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię