8 grudnia 2016

Legal Cakes. No need to cheat!

Pyszne batony bez wyrzutów sumienia

Legal Cakes to pierwszy w Polsce producent świeżych wyrobów cukierniczych o krótkich terminach przydatności do spożycia, dedykowanych osobom dbającym o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę. Firma, obecna jest na rynku zaledwie od 2 lat, ale w tym czasie podbiła już Polskę, pozyskując ponad 250 stałych dystrybutorów oraz dziesiątki tysięcy fanów w całym kraju. Oprócz naszego kraju, batony Legal Cakes dostępne są w Austrii.

Tworząc swoje produkty Legal Cakes uwzględnia wszystkie aspekty ważne  dla osób chcących odżywiać się optymalnie: liczbę kalorii, bilans makroskładników, zawartość mikroelementów czy indeks glikemiczny. Oprócz tego każdy produkt może pochwalić się oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju smakiem!

W ofercie Legal Cakes znajdują się batony i ciasta bezglutenowe, bez laktozy stworzone z myślą o diabetykach.

Produkty Legal Cakes są pełnowartościowymi składnikami dobrej diety. Batony (obecnie 11 różnych smaków) przeznaczone są przede wszystkim do spożywania po treningu – bogate w pełnowartościowe białko, zdrowe tłuszcze i węglowodany korzystnie wpłyną na szybką regenerację. Mogą jednak także stanowić słodką alternatywę dla tradycyjnych posiłków – zarówno dla czynnych sportowców, jak i osób nieaktywnych fizycznie.

Wszystkie produkty Legal Cakes nie są produkowane  przemysłowo. Każdy baton robiony jest z zamiłowaniem i pasją.

Legal Cakes prowadzi także popularną warszawską kawiarnię, słynącą ze zdrowych słodkich śniadań, ciast, deserów i doskonałej kawy.

Od samego początku Legal Cakes związane jest z branżą sportową, promocją zdrowego stylu życia i odżywiania. Współpracują ze sportowcami i dietetykami w ramach Ekipy Legal Cakes. Już w przyszłym roku Legal Cakes otworzy swoją nową kawiarnie w Krakowie. Jeśli jeszcze nie znacie batonów Legal Cakes, albo szukacie zdrowego i dietetycznego ciasta, koniecznie musicie odwiedzić Legal Cakes. 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię