2 grudnia 2016

Znany youtuber pochwalił się swoją metamorfozą

Zobacz efekt treningów Jacka Gadzinowskiego

Jego kanał na Youtube obejrzało już prawie 63 miliony osób. Jest autorem jednego z najbardziej popularnych i najczęściej oglądanych filmów na Youtube, czyli „Wjazd na chatę”. I kim mowa? Oczywiście o Jacku Gadzinowskim, który niedawno pochwalił się swoją metamorfozą.

Jack Gadovsky

Ciężko jest opisać Jacka Gadzinowskiego w jednym zdaniu, ale spróbujemy. Podróżnik, miłośnik ekstremalnych sportów deskowych - kitesurfing, wakeboarding, twórca video & youtuber, przedsiębiorca zajmujący się komunikacją internetową – prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Niedawno Jacek pochwalił się swoją metamorfozą, którą zaskoczył swoją fanów. Zmiana sylwetki to efekt rocznej diety, ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych. Jacek usunął ze swojego jadłospisu cukier, kolorowe napoje, białe pieczywo oraz sosy. Większą uwagę zaczął przykładać do makroskładników w diecie. Obecnie Jacek podjął się kolejnego wyzwania. Jeśli chcecie wiedzieć jakie to wyzwanie, koniecznie musicie odwiedzić jego kanał na Youtube.

 

 

 

 

#rewizyta #wnch @fit.lovers w poszukiwaniu cukru #fitlovers #warszawa #fitness #fit #fitnesslifestyle #polishgirl #polishboy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika jack gadovsky (@jackgadovsky)

 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię