5 grudnia 2016

Khloe Kardashian będzie mieć własne fitnessowe show

Ciężka praca nad sylwetką otworzyła jej drzwi do nowych projektów!

Po zeszłorocznym sukcesie książki pt. "Strong Looks Better Naked", autorka bestselleru została zaproszona do zagrania we własnym reality show "Revenge Body", w którym będzie motywować innych do pracy nad sobą. Seria zostanie wyemitowana na kanale E!. Khloe na własnym przykładzie pokaże ile ciężkiej pracy, dyscypliny oraz litrów potu musi przelać każdy, kto walczy o idealną sylwetkę. 

Gwiazda przez wiele lat zmagała się z nadwagą, która była dość widoczna, na tle zgrabnych i wysportowanych sióstr. Liczne romanse męża oraz związane z tym zaburzenia na tle nerwowym na pewno jej nie pomagały. Jednak Khloe się nie poddała i porządnie wzięła się za siebie. 

ZOBACZ To on odpowiada za treningi sióstr Kardashian

 

Każdy może śledzić jej fitnessowe poczynania na Snapchacie oraz Instagramie. Celebrytka nie ukrywa jaką pracę musi włożyć, żeby dobrze wyglądać. 

 

Today I’m talking two-a-day workouts. It took my awhile to get to this point but.... My tips for making these work on my app! Link in bio.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

 

- Nadwagę miałam już jako dziecko. Sięgałam zazwyczaj po jedzenie ze smutku i stresu. Przez wiele lat uczyłam się, jak poświęcić całą swoją energię na coś pożytecznego i zdrowego, czym dzisiaj jest dla mnie sport i aktywność fizyczna. Uwielbiam trenować! - komentuje Khloe swój nowy, życiowy projekt. 

W programie telewizyjnym Khloe wystąpią także cenieni amerykańscy trenerzy oraz dietetycy. Wystąpią tam także realne osoby, które za pomocą show będą próbowały całkowicie odmienić swoje życie. 

ZOBACZ Dieta i trening Kim Kardashian. Sekret jej figury

 

You guys need to try this bomb ass smoothie! Link in bio for the recipe

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

 

 

KourtneyKardash with @donamatrixtraining! First workout of the day done!!

Film zamieszczony przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

 

 

Don't miss another Khlo/Fit. Link in my bio

Film zamieszczony przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)  

 

Z kim trenują gwiazdy [FOTO] 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię