30 listopada 2016

Ta dziewczyna na pewno zmotywuje cię do treningów!

KAYLA ITSINES!

Dziś przedstawiamy wam kolejną fit inspirację, którą jest Kayla Itsines. Kayla od lat pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wysportowaną sylwetkę. Zobaczcie niesamowitą trenerkę personalną prosto z Australii 

KAYLA ITSINES

Kayla Itsines to jedna z najbardziej popularnych gwiazd fitness na świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 6 milionów ludzi. Swoją pracą i zdjęciami motywuje i inspiruje tysiące kobiet do pracy nad swoją sylwetką. Kayla dużo swojego wolnego czasu poświęca fanom, którym pomaga pozbyć się niechcianych kilogramów lub zbudować masę mięśniową. Na jej profilu możemy znaleźć niesamowite metamorfozy jej podopiecznych. Trenerka personalna ma 27 lat i swoją karierę rozpoczęła w Australian Institute of Fitness.

Swoje pierwsze kroki stawiała jako trenerka personalna na siłowni, jednak po kilku przepracowanych tygodniach stwierdziła, że zacznie bardziej angażować  się w mediach społecznościowych. Jej praca nie poszła na marne i w krótkim okresie czasu jej profile społecznościowe stały się bardzo popularne.

Jej plany treningowe doceniły osoby na całym świecie. Tysiące kobiet zaufało jej wiedzy i doświadczeniu. Filmy treningowe oraz poradniki dietetyczne, których jest autorką, obejrzały już miliony ludzi na całym świecie. Kayla bardzo chętnie dzieli się licznymi wskazówkami dietetycznymi, które mają na celu poprawienie świadomości ludzi na temat zdrowego żywienia. 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię