30 listopada 2016

Kayla Itsines. Fit królowa instagrama [FIT MOTYWACJA]

Dziś przedstawiamy Wam kolejną fit inspirację, którą jest Kayla Itsines. Kayla od lat pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wysportowaną sylwetkę. Zobaczcie niesamowitą trenerkę personalną prosto z Australii 

Kayla Itsines

Kayla Itsines to jedna z najbardziej popularnych gwiazd fitness na świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 6 milionów ludzi. Swoją pracą i zdjęciami motywuje i inspiruje tysiące kobiet do pracy nad swoją sylwetką. Kayla dużo swojego wolnego czasu poświęca fanom, którym pomaga pozbyć się niechcianych kilogramów lub zbudować masę mięśniową. Na jej profilu możemy znaleźć niesamowite metamorfozy jej podopiecznych. Trenerka personalna ma 25 lat i swoją karierę rozpoczęła w Australian Institute of Fitness.

Swoje pierwsze kroki stawiała jako trenerka personalna na siłowni, jednak po kilku przepracowanych tygodniach stwierdziła, że zacznie bardziej angażować  się w mediach społecznościowych. Jej praca nie poszła na marne i w krótkim okresie czasu jej profile społecznościowe stały się bardzo popularne.

Jej plany treningowe doceniły osoby na całym świecie. Tysiące kobiet zaufało jej wiedzy i doświadczeniu. Filmy treningowe oraz poradniki dietetyczne, których jest autorką, obejrzały już miliony ludzi na całym świecie. Kayla bardzo chętnie dzieli się licznymi wskazówkami dietetycznymi, które mają na celu poprawienie świadomości ludzi na temat zdrowego żywienia. 

 

 

 

 

 

 

I get asked a lot "how many hours do you workout a day" ... or ... "how many times do you workout a week" - So for the ladies who don't know, I workout for 28 mins, 3-4 days a week. Exactly like my app #sweatwithkayla I do this because I've disciplined myself to do so. I've been training like this since I was 19, I'm 25. NOW, in saying this, I spend 1 hour in total at the gym because I warm up and cool down. I don't just do my 28 mins and leave. Before every session, I do a few dynamic stretches, I walk for 5 minutes, skip for 3 minutes - THEN start my workout. I finish my workout, foam roll for 10 minutes and then stretch for the remaining time ️️ Just some info for the girls who wanted to know ️ www.kaylaitsines.com/app

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kayla Itsines (@kayla_itsines)


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię