29 grudnia 2016

Zobacz, co warto spakować do torby treningowej!

Na co zwrócić uwagę?

Oprócz stroju sportowego, ręcznika, wody oraz butów, nie zapomnij o prawidłowym przygotowaniu kosmetyczki. Wiemy, że twoja torba na siłownię może już teraz pękać w szwach, ale te produkty miej ze sobą zawsze! 

1. Antyperspirant

Tak, używaj go zawsze i wszędzie. Oczywiście ludzie na siłowni chodzą spoceni z widocznymi plamami potu na koszulce, ale jednak nie ma nic gorszego niż nieświeży zapach. Koniecznie pamiętaj więc o higienie! Czas spędzony na siłowni wyda się wtedy o wiele przyjemniejszy. 

2. Suchy szampon  

Jeżeli nie planujesz nosić ze sobą normalnego szamponu i odżywki, warto mieć przy sobie jego suchą wersję. Niejednokrotnie uratuje on twoje nieplanowane po treningu wyjście z koleżankami lub chłopakiem. 

3. Chusteczki najwilżające

Nie wiedziałaś, że trening okaże się bardzo wyczerpujący i nie masz płynu, żeby zmyć z twarzy spływający makijaż? Noś ze sobą mokre chusteczki, dzięki którym nie tylko zmyjesz pot z czoła, ale także złagodzisz potreningowe zaczerwienienie. 

ZOBACZ 3 najlepsze ćwiczenia na biceps

4. Żel pod prysznic 

To must have w Twojej torbie! Jeżeli wybierasz się do nowej siłowni sprawdź, czy znajdują się tam ogólnodostepne mydło oraz żel. Warto jednak mieć własne produkty, ponieważ często w takich miejscach stosuje się kosmetyki, które wysuszają skórę oraz są niewiadomego pochodzenia. 

5. Próbki lub miniprodukty 

Trzymasz w domu zaległe próbki balsamu oraz kremu dodawane gratis do zakupów, czy gazet? Idealnie sprawdzą się na siłownię, minimalizując miejsce w torbie oraz jej ciężar. Koniecznie jednak sprawdź ich datę przydatności! W sklepach można również dostać zmniejszone wersje ulubionych kosmetyków.

ZOBACZ 6 warunków, które przybliżą cię do płaskiego brzucha


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię