30 listopada 2016

Najlepszy sposób na zachowanie wiecznej młodości

Sprawdzony trick niejednej sportsmenki

Podaruj sobie młodość dzięki nowoczesnym zabiegom!

Dobrze się odżywiasz, dużo ćwiczysz, dbasz o prawidłową kondycję skóry, włosów i paznokci, jednak Twoja cera wymaga głębokiej regeneracji? Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Używałaś już wiele maseczek do twarzy, kremów i zabiegów ale to nic nie dało? Pora na sprawdzone tricki, dzięki którym odżywisz swoją cerę i zachowasz zdrowy wygląd na wiele lat! 

Czy wiesz, że nadmierne palenie papierosów i spożywanie "śmieciowego jedzenia" wpływa również na kondycję Twojej cery? Oczywiście, że wiesz, skoro dużo ćwiczysz i starasz się dobrze odżywiać, ale dlaczego pomimo tego Twoja cera nieustannie woła o pomoc?  Zimowy czas nie sprzyja pięknemu wyglądowi i dobremu samopoczuciu, niestety. Niskie temperatury, mroźny wiatr i domowe ogrzewanie wysuszają skórę i powodują na niej nieprzyjemne, czerwone podrażnienia. Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia, również pragniesz wyglądać młodo i świeżo, to normalne. Ale co zrobić, jeśli Twoja cera woła o pomoc właśnie teraz? Późną jesienią? W walce z nieustanną suchością skóry warto sięgnąć po najskuteczniejszą broń, czyli zabieg upiększająco-odmładzający, dzięki któremu Twoja skóra twarzy wyglądać będzie olśniewająco!

Co to jest mezoterapia?

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych na świecie, który pozwala intensywnie odżywić, zregenerować i odmłodzić skórę kobiety i nie tylko. Zabieg ten polega na dostarczeniu odpowiednich substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Dla optymalnych efektów zaleca się serię 4 zabiegów co 21 dni. Po pół roku serię należy powtórzyć. Stosowanie się do tej procedury gwarantuje ochronę przed oznakami starzenia się i długofalowo zabezpiecza przed powstawaniem zmarszczek oraz spłyca te już istniejące. Skóra odwdzięcza się naturalnym, młodym wyglądem, odzyskuje energię i świeżość. A żeby się o tym przekonać wystarczy udać się do Kliniki  La Perla i poddać się takiemu właśnie zabiegowi.

 

Odmładzanie też wcale nie musi być sztuczne. Istnieje wiele rodzjów odmładzania np. eco, organiczne czy naturalne. Jeśli chcesz szybko i skutecznie "odjąć" sobie kilka lat, możesz zrobić to samodzielnie w domowym zaciszu. Wystarczy, że zastosujesz Mezokoktail Neauvia Organic Hydro Deluxe, który zawieraja najwyższej jakości organiczne składniki, skutecznie niwelujące objawy starzenia się skóry u kobiet. Unikalna kompozycja najwyższej na rynku zawartości kwasu hialuronowego i mikrosfer hydroksyapatytu wapnia nie tylko dogłębnie nawilża naszą cerę, ale również w naturalny sposób stymuluje naprawcze procesy produkcji własnego kolagenu. Dzięki temu uzyskamy efekt nawilżonej i mocno zrewitalizowanej skóry, która odzyska elastyczność, napięcie i młodzieńczy blask, a przecież o to nam zawsze chodzi, prawda?

 

Każda kobieta zasługuje na to, aby być nieskazitelną cały rok. Profesjonalne zabiegi na twarz to według nas najlepsza broń w walce z wszelkimi niedoskonałościami, z jakimi borykają się kobiety XXI wieku! Dowiedz się więcej na temat nowoczesnej mezoterapii i koniecznie skuś się na ten wyjątkowy zabieg.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię