21 listopada 2016

Zobacz metamorfozę Sebastiana Fabijańskiego

Aktor miał tylko 5 tygodni na zbudowanie formy życia!

Widzieliście już „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”? Jeśli tak, to Waszą uwagę musiała zwrócić metamorfoza Sebastiana Fabijańskiego, który wcielił się w rolę czarnego charakteru.

Sebastiana Fabijańskiego mogliśmy oglądać w takich filmach jak „Wszystko gra”, czy „Miasto 44”. Kilka tygodni temu widzieliśmy go na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym wcielił się w rolę gangstera o pseudonimie „Cukier”, który jest chory na cukrzycę. Jego znakiem rozpoznawczym jest niska waga oraz „wyżyłowane” ciało. Sebastian musiał więc specjalnie przygotować się do roli.

 

Aktor ćwiczył pod okiem trenera personalnego Karola Wyszomirskiego, od pięciu do siedmiu razy w tygodniu. Treningi były połączeniem ćwiczeń siłowych oraz cardio. Metamorfoza nie byłaby możliwa bez odpowiedniej diety, która polegała na wyłączeniu węglowodanów z jadłospisu. Dieta oparta była wyłącznie o tłuszcze i białka. 

 

W mediach społecznościowych możemy znaleźć filmy z treningów Sebastiana, na których widać jak wielką pracę włożył w przygotowanie do roli. 

 

 

ZOBACZ High Intensity Beach Workout - Podejmij wyzwanie z Edytą Litwiniuk!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię