16 listopada 2016

Pij ten napój codziennie rano - SCHUDNIESZ i nabierzesz energii

Dziennikarka zdecydowała się na niecodzienne wyzwanie

Nie tak dawno pisaliśmy o eksperymencie, którego podjął się znany dziennikarz. Dziś mamy dla Was kolejną ciekawostkę, która jest wynikiem testu Crystal Davis.

CIEPŁA WODA, SOK Z CYTRYNY I MIÓD

Dziennikarka pod wpływem wielu pozytywnych opinii, jakie znajdują się w Internecie i mediach społecznościowych, zdecydowała się na przeprowadzenie pewnego eksperymentu. Każdego ranka postanowiła wypijać na czczo ciepłą wodę do której dodawała wcześniej świeżo wyciśnięty sok z cytryny i naturalny miód.

Wynik rocznego eksperymentu może okazać się bardzo zaskakujący. Crystal Davis przez cały rok nie była ani razu chora na grypę, zapomniała co to jest przeziębienie oraz wzmocniła swoją odporność. Kolejną zaletą wynikającą z codziennego picia ciepłego napoju był zastrzyk energii każdego poranka. Dzięki temu Crystal przestała pić kawę. Nawykiem codziennego picia specjalnie przygotowanego napoju zaraziła całą swoją rodzinę oraz przyjaciół. Jak się później okazało, wszystkie te osoby również zauważyły pozytywne skutki.

Autorka tego eksperymentu stwierdziła, że dzięki codziennemu spożywaniu ciepłej wody, soku z cytryny i miodu, poprawiło się jej trawienie oraz kondycja skóry. Połączenie wody i miodu wykazuje działanie antybakteryjne, co bezpośrednio przekłada się na usprawnienie procesu regeneracji naszej skóry. Cytryna, która jest obowiązkowym elementem tego napoju pomaga w produkcji żółci przez wątrobę. To z kolei przekłada się na szybsze rozkładanie spożytych ciężkich potraw. Miód usprawnia produkcję śluzu w naszym żołądku, przez co szybciej pozbędziemy się toksyn z naszego organizmu.

Zobacz: Pił 4 litry wody dziennie. Efekt jest szokujący

PRZEPIS CRYSTAL DAVIS

Wyciskamy sok z połówki cytryny i wlewamy go do zagotowanej wody. Następnie dodajemy łyżeczkę miodu i wszystko dobrze dokładnie mieszamy. Do świeżo przygotowanego napoju możemy dodać kilka kropel zimnej wody mineralnej, tak aby była możliwość wypicia całego napoju.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię