16 listopada 2016

10 najlepszych zdjęć z Instagrama [TYDZIEŃ 3]

Zobacz koniecznie naszą redakcyjną listę!

Zobacz nasz wybór najlepszych fitnessowych zdjęć Instagrama tego tygodnia. 

1. Paige Hathaway @paigehathaway 

 

He's not much of a spotter but he's pretty good at giving kisses between sets

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paige Hathaway (@paigehathaway)

 

2. Edyta Litwiniuk @edytalitwiniuk.pl 

 

3. Amanda Bisk @amandabisk


4. Zuzka Light @zuzkalight 

 

5. Iza Goulart @iza_goulart

 

#tbt Rio Summer vibes ️... Missing it! #Brasil #riodejaneiro #beach #sun #coconut #ellebrasil #goodvibes #BodyByIza

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Izabel Goulart (@iza_goulart)

 

6. Sylwia Sobota @sylwia_sobota

 

Wszystko co robisz rób dla siebie!!! #motivation#bikinifitness

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sylwia Sobota Personal Trainer (@sylwia_sobota)

 

7. Daily Vegan Food Inspiration @veganfoodspot

 

Blueberry Pancakes by @healthyeating_jo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Daily Vegan Food Inspiration (@veganfoodspot)

 

8. Zosia Ślotała @miss_zi 

 

Taaa-daa! Wynik współpracy z @reebokpl jaram się!! podoba się? #reebok #kampania #prezentacja

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

 

9. Marcelina Zawadzka @marcelina_zawadzka

 

Zapraszam #tvp #pytanienasniadanie #lykadrenaliny #mojnowycykl #dzisrusza 1 odcinek to rajd Baja Poland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

10. Kasia Rain @kasiarainfitness

 

ZOBACZ Jak wybrać najlepszą siłownię? 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię